Obnovit stránku

Diskuze k iPhone 17 Pro 256GB temně modrá

Na této stránce najdete dotazy týkající se iPhone 17 Pro 256GB temně modrá, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu iPhone 17 Pro 256GB temně modrá teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k iPhone 17 Pro 256GB temně modrá váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
iPhone 17 Pro 256GB temně modrá - Mobilní telefon
iPhone 17 Pro 256GB temně modrá
Skladem > 5 ks
32 990,-
Do košíku
Příslušenství Poradna a návody 79 Recenze 72
Neschopnost Alzy zjistit termíny alespoň přibližné je fakt zklamání
Upřesnítě ten termín aspoň na Vánoce nebo jak dlouho na to budeme čekat, největší obchod a největší neschopnost, totální nechutnost.
Podpora u Alzy je naprosto tragická. Nikdo nic neví, a o termínu dodávky jsou tajemní jak hrad v Karpatech. Pak ještě v chatu provokativně zmíní, že v případě zrušení objednávky přijdu o pozici na čekací listině. Zde v diskusi si někteří tahají termíny jak králíky z klobouku a podle počtu prodaných kusů to evidentně není vůbec pravda. Nakonec jsem se rozhodl, že objednávku zruším úplně. Kdyby Alza měla alespoň obecný přehled (v řádu týdnů), kdy bude schopná objednávku dodat, tak nic neruším. Ale už mi došla trpělivost a objednám přímo u Apple i za cenu, že by objednávka z Alzy mohla dojít dříve.
Co se děje? Proč v Polsku už každý obchod má doručení iPhonu do dalšího dne a tady největší e-shop, kterému měsíčně platíme ještě subscription, není schopen aspoň napsat, kdy to přibližně bude k dispozici? Fakt se nedivím budoucí dominanci Allegra v Česku, protože tohle je opravdu fuck-up, pánové.
Fakt otras. Objednavku mate od prveho momentu na stole, peniaze prec a vy nie ste ani schopni sa posnazit a zistit termin dodania. Ten vas tim neschopakov co dookola opakuje ze nic nevie neprinasa ziaden uzitok ani neposkytne akukolvek hodnotnu informaciu. Nabuduce tie peniaze radsej hodim konkurencii aj za hodinky
14:02 a furt nic. To je hrozne.
Ja sa cudujem ze sa to tym kseftarom z Bazosu stale oplati. Uz treti inzerat kde tvrdi ze ma 10+ ks. Dufam ze Alza to coskoro naskladni a zarobia 💩
Bude dostupna verzija iba z eSIM?
20.9.2025 5 rano zatím nic. objednával jsem ho 4 minuty po začátku předprodeji
Alza, nějaké vyjádření, nebo kompenzace za víc jak měsíc objednané a ZAPLACENÉ telefony??? Vidím, že je nás tady docela dost nasraných, tak by bylo vhodné se nějak vyjádřit!!!!

Zkuste naše cookies

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci reklamy a obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a dalších údajů vč. jejich předání pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB13