Obnovit stránku

Diskuze k iPhone Xs 64GB vesmírně šedá

Na této stránce najdete dotazy týkající se iPhone Xs 64GB vesmírně šedá, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu iPhone Xs 64GB vesmírně šedá teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k iPhone Xs 64GB vesmírně šedá váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
iPhone Xs 64GB vesmírně šedá - Mobilní telefon
iPhone Xs 64GB vesmírně šedá
Skladem 1 ks
18 999,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Bionic A12 je 6 jadrový CPU, GPU má 4 a neural engine 8. Časťi marketingového materiálu sú podvádzajúce!
Z jakého důvodu jsou IPhony v ČR o 1/3 dražší než v USA?
Dobrý den, na internetu jsem četl že se dá zaplatit orgány. A chtěl jsem se zeptat zda musejí být moje.
Dobrý den, V popisu produktu je napsáno, že tento mobil podporuje SIM a eSIM. Znamená to, že můžu vložit klasickou SIM a i využít eSIM a použít tento mobil jako "dual sim" ? V popisu eSIM vs SIM, co tu máte na Vaších stránkách jsem se nedočetl. Děkuji za reakci.
Dobrý den kdy mi bude vyměněn můj iPhone X za iPhone Xs?Mám u Vás službu Noe. Dekuji za odpověď
Dobrý den, bude tento iPhone dostupný zaplatit na těch 20 splátek bez navýšení? zatím jakožto předobjednávka tu tato možnost není a po vydání bude ubývat jediný den této akce. Předem díky za odpověď
Dá se ho vzít na splátky ?
Dobrý den taktéž, zřejmě jako většina bych uvítal informaci o naskladnění a doručení, objednaného zboží.
Dobrý den, jen zkouším zda Alzáci nemají lepší informace, protože obchoďák u o2 nevěděl, kdy bude možné využít u o2 i esim. Iphone jsem přestal kupovat od 6 protože jsem žačal využívat dvě simky a teď se těšim, až se budu zas moc vrátit, ale zatím bez esim pro mě bohužel nemá význam ho kupovat.
Dobrý deň, chcel by som sa informovať. Mal by som záujem kúpiť si iPhone na splátky, som študentom denného štúdia no mám polovičný úväzok na 80 hodín mesačne, avšak ešte som v skúšobnej dobe. Chcel by som sa opýtať na podmienky, ktoré musím spĺňať, aby mi dali mobil na splátky. Ďakujem pekne za odpoveď. S pozdravom
WEB2