Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k JBL Bar 5.1 Surround

Na této stránce najdete dotazy týkající se JBL Bar 5.1 Surround, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu JBL Bar 5.1 Surround teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k JBL Bar 5.1 Surround váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
JBL Bar 5.1 Surround - SoundBar
JBL Bar 5.1 Surround
Skladem > 5 ks
16 990,-
Koupit
Dobrý den, mám tento soundbar již doma ale z nějakého důvodu mě neznámého mě nejde nastavit připojeni SB na Wifi i přes opakovaný zkoušení postupu uvádějícího v manuálu tj. podržet tlačítko vypnutí po dobu 10s - nic se při takovémto držení tlačítka nestane chtěl jsem se zeptat jestli opravdu dělám něco špatně či mám daný produkt vyreklamovat. Děkuji.
Mate tam spatne foto nebo kod. Surround nema odnimatelne bocni repro.
Dobry den mám doma již zakoupený tento produkt a měl jsem to spárované tak že když jsem zapnul televizi tak se automaticky zapnul i soundbar teď už to tak ale nejde vždy když zapnu televizi musím zvlášť pustit i soundbar nevím jestli jsem něco změnil v nastavení nebo kde nastal problém. Televizi mám QLED od samsungu model QE65Q80TAT. Děkuji za radu.
Dobrý den chtěl bych se zeptat na tento produkt který mám již zakoupen a jsem spokojen ale zajímalo by mě jestly hlasitost která je max. 32 jde ještě nako zvýšit a jestly se k tomuto produktu dá dokoupit nake další příslušenství. Například další repro Děkuji za odpověď.
Dobrý deň. Dnes mi bol tento SB doručený kuriérom. Balenie neporušenévno neviem ani aké príslušenstvi má balenie obsahovať a chýba v balení akýkoľvek manuál a na stránke máte iba v AJ. Som Slovák a ovládam svoj rodný jazyk, tek by som Vás chcel požiadať o sprístupnenie manuálu v SJ a o zaslanie manuálu v SJ v papierovej forme. Ďakujem
Dobrý den, subbufer se obtížně spárovává se zařízením, automatické spárování není funkční. Manuálně se chytne pouze někdy. Tlačítko pro párování na ovladači vůbec nereaguje. Je nějaká možnost jak tomu pomoci nebo je to na reklamaci? Děkuji
.
Dobrý den, existuje nějaká možnost poslechu zvuku přes sluchátka u tohoto soundbaru?
Dobrý den, dají se dokoupit, spárovat další reproduktory?
Dobrý den mám tento soundbar zakoupen doma a chtěl bych se zeptat kolik má v sobě zabudovaných reproduktorů? Mám zapojeno přes HDMI kabel hraje sice perfektně ale mám pocit že by se z toho dalo vymačknout víc. Když dám ucho k soundbaru zvuk vychází pouze od prostředka což mě přijde divné myslím si že by měl zvuk vycházet z více míst soundbaru. Tak by mě jen zajímalo jestly to tak má být nebo jsem já udělal něco špatně postupoval jsem podle návodu. Nebo jestly to je na reklamaci. Děkuji za odpověď.
P-DC1-WEB18