Obnovit stránku

Diskuze k LAMAX Beat Sentinel SE-1 Turquoise

Na této stránce najdete dotazy týkající se LAMAX Beat Sentinel SE-1 Turquoise, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu LAMAX Beat Sentinel SE-1 Turquoise teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k LAMAX Beat Sentinel SE-1 Turquoise váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
LAMAX Beat Sentinel SE-1 Turquoise - Bluetooth reproduktor
LAMAX Beat Sentinel SE-1 Turquoise
Prodej skončil

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Zdravím, jak dlouho se zhruba nabíjí ?
Dobrý den, dá se nabíjet a zároveň přehrávat hudba? Díky
Dobrý den, chci se zeptat jestli je reproduktor chráněn před vodou pouze např. mírnému dešti nebo by vydržel třeba i pád do vody nebo silnější proud vody? A ještě bych se chtěl zeptat jestli se reproduktor bude později prodávat i v jiných barvách nebo jen v základní modro-černé? Předem díky.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, nabíjí se reproduktor přes počítač a nebo pomocí nabíječky?
Dobrý den, dá se zvýšit hlasitost na reproduktoru, když jsem připojen přez bluetooth bez použití mobilu?
Měl bych otázku ohledně microSD karty, pokud mám například více písniček (50-100) tak je možné třeba za pomocí mobilu nebo nějaké technologie mezi těmi písničkami z karty vyhledávat nebo přejíždět v rozumné rychlosti? nebo to bude jedna písnička, druhá písnička, třetí písnička, až nakonec se dotanu "po sto letech" k té k teré potřebuju? Díky za odpověď :D
ked nabijam reproduktor svietielko svieti stale na oranžovo alebo sa vypne. Mne sa vypne a neviem ci si,mi nabija reproduktor. Aa chcela by,som vediet ako zistim ze reprak na slabu bateriu
aké rozmery má ponúkaný produkt?
Dobrý den, když v mobilu pustím rádio, které využívá jako anténu sluchátka, lze přenést tuto hudbu do jakéhokoliv bluetooth reproduktoru i přesto, že v mobilu mám připojená ta sluchátka ?
Jaká je kapacita baterie mám možnost koupit v lidlu bezdrát repro za 600 co má 1200mAh a 1x 3w repro tenhle má vyšší výkon ale zají má mě z 90% výdrž ??
P-DC1-WEB17