Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k Lenovo IdeaPad 5 14ALC05 Graphite Grey kovový

Na této stránce najdete dotazy týkající se Lenovo IdeaPad 5 14ALC05 Graphite Grey kovový, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Lenovo IdeaPad 5 14ALC05 Graphite Grey kovový teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Lenovo IdeaPad 5 14ALC05 Graphite Grey kovový váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Lenovo IdeaPad 5 14ALC05 Graphite Grey kovový - Notebook
Lenovo IdeaPad 5 14ALC05 Graphite Grey kovový
Prodej skončil

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Má tento notebook CZ klávesnici?
dá se k tomuto notebooku připojit dokovací stanice (kod: 281904) a používat dva monitory?
Dobrý den, lze ověřit, zda má notebook tzv. "velký" enter? Na obrázku je sice vidět "malý" enter, ale tak tomu bylo i u mého rok starého Lenovo notebooku (na obrázku byl malý enter, skutečnost je opačná). Předem děkuji.
Is it running on single channel or dual channel (2 sticks or ram or 1 stick of ram) ?
Dobrý deň, na obázku je vidno že má notebook barrel connector na nabíjanie, avšak v popise píšete že sa nabíja cez usb-c.. ako to teda je prosim? Ďakujem
Dobrý den, dá se na tomto notebooku hrát MINECRAFT. Předem děkuji za odpověď.
Zdravím, ve niekto ako funguje power button na tomto notebooku? Lebo na mojom sa tvári iba ako skener odtlačkov prsta. Ďakujem
Zistil som, že ak sa notebook nabíja alebo má 100% baterie a je pripojený do siete cpu ide len na 2000mhz aj keď mám všetko na najvyšší výkon. Hneď ako adaptér odpojím, cpu začne fungovať naplno. Čo mám urobiť, aby išiel naplno vždy, aj keď sa nabíja?
P-DC1-WEB23