Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k Lenovo IdeaPad 5 14ITL05 Grapite Grey kovový

Na této stránce najdete dotazy týkající se Lenovo IdeaPad 5 14ITL05 Grapite Grey kovový, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Lenovo IdeaPad 5 14ITL05 Grapite Grey kovový teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Lenovo IdeaPad 5 14ITL05 Grapite Grey kovový váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Lenovo IdeaPad 5 14ITL05 Grapite Grey kovový - Notebook
Lenovo IdeaPad 5 14ITL05 Grapite Grey kovový
Skladem > 5 ks
15 989,-
Koupit
Dobrý deň, Zakúpil som tento notebook. Ako mam prosim vas nastaviť BIOS na inštaláciu windows ? Inštalácia OS z USB do tohto modelu je extremne komplikovana
Dobrý deň, prečo je v liste špecifikácií pri operačnej pamäti uvedené "počet osadených slotov: 0x" a "celkový počet slotov: 0x" ? Je notebook dodávaný s nainštalovanou pamäťou RAM ako sa píše v opise? Ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň, máte niekto skúsenosť s inštalovaním Ubuntu na tento notebook ? Podarilo sa "rozbehať" celý hardware (čitačka odlačkov, power management, atď) pri inštalácii ?
Dobrý den,je tam procesor i5 nebo i3?
Dobrý deň, je možné port USB-C využiť na rozne adaptery? Konkretne Ethernet, HDMI..
Dobrý deň, má tento notebook RAM slot naviac?
hezký den.jaká je k tomu potřeba koupit auto nabíječka abych to mohl nabíjet ve voze?
Dobrý den, kde se na notebooku nachází čtečka otisků prstů ? Nejsem si jist zda chyba nebude mezi židlí a klávesnící, ale na mnou zakoupeném exempláři se mi nic čtečce podobného bohužel dosud nepodařilo najít...
je tento notebook opravdu celokovový?
Dobrý den chci se zeptat jestli je v zařízení nainstalovaný Windows nebo není.
P-DC1-WEB14