Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Diskuze k Lenovo IdeaPad Duet Chromebook Ice Blue + aktivní stylus Lenovo

Na této stránce najdete dotazy týkající se Lenovo IdeaPad Duet Chromebook Ice Blue + aktivní stylus Lenovo, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Lenovo IdeaPad Duet Chromebook Ice Blue + aktivní stylus Lenovo teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Lenovo IdeaPad Duet Chromebook Ice Blue + aktivní stylus Lenovo váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Lenovo IdeaPad Duet Chromebook Ice Blue + aktivní stylus Lenovo - Chromebook
Lenovo IdeaPad Duet Chromebook Ice Blue + aktivní stylus Lenovo
Skladem > 5 ks
7 989,-
Koupit
Dobrý den, nevíte z jakého důvodu není tento produkt "kompatibilní" pro nainstalování microsoft office? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, mám problém při použití stylusu. Stylus začne reagovat nějaké +- 4-5 mm nad obrazovkou, což z něho činí naprosto nepoužitelný doplněk. Existuje nějaké řešení či se jedná o vadný kus? Děkuji za odpověď
Dobrý den, obsahuje balení i klávesnici? V seznamu parametrů je uveden jen stylus a nabíječka Děkuji za odpověď
Je zde možnost rozšíření paměti ?
Dobrý den, má tento model přední i zadní kameru? Popř. doporučili byste mi nějaký chromebook (tables s Chrome OS) s touto variantou?
co je obsahem baleni?je tam i stylus?
Dobrý den, bude fungovat k tomuto chromebooku Lenovo Digital Pen nebo Lenovo stylus USI Pen? Popř. jaké pera jsou kompatibilní?
Dobrý den, kde můžu sehnat obal/kryt na tento tablet s klávesnicí? Předpokládám ze neni součástí balení. Líbí se mi typ krytu co je na obrázku. Děkuji moc:)
dobrý den, má klávesnice českou lokalizaci?
Dobrý den, poběží tento 2v1 Chrome OS ve verzi 89 (kvůli Phone Hub)? Jak dobře jsou optimalizované aplikace stažené skrz Google Play? Děkuji za odpovědi
P-DC1-WEB24