Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 Chameleon Blue

Na této stránce najdete dotazy týkající se Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 Chameleon Blue, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 Chameleon Blue teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 Chameleon Blue váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 Chameleon Blue - Herní notebook
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 Chameleon Blue
Skladem > 5 ks
22 989,-
21 989,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať, či tento notebook zvládne hry GTA 5, Resident Evil 2 Remake, Little Nightmares 2 na najvyššie detaily bez sekania? A druhá otázka: Či sa notebook po dlhšom hraní náročnejších hier príliš prehrieva alebo ho ventilátory stíhajú dostatočne ochladzovať?
Dobrý deň, po aplikovaní termálnej (teplovodivej) pasty prídem o záruku?
Dobrý deň podporuje notebook technológiu g-sync? Ďakujem
Je možné si k tomu připojit monitor bez sekání
Dobrý den, kromě 135W zdroje, dá se notebook nabít i 90W nebo 170W zdrojem. Už jsem dohledal, že 65W a slabším zdrojem to nejde. Děkuji za odpověď
Dobrý deň chcel by som sa opýtať že koľko tento notebook vydrží bez na bíjačky na hranie hier alebo len na pozerinia filmu alebo videa. Ďakujem.
Jaký SSD disk můžu vložit s HDD Upgrade Kit-em, který byl u notebooku ? Je nějak omezená výška toho SSD disku ?
Dobrý den, na fotografii nemá notebook na klávesnici českou diakritiku. Je foto pouze ilustrační, anebo skutečně chybí "česká klávesnice"? Děkuji.
P-DC1-WEB23