Obnovit stránku

Diskuze k Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14ITL5 Slate Grey kovový

Na této stránce najdete dotazy týkající se Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14ITL5 Slate Grey kovový, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14ITL5 Slate Grey kovový teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14ITL5 Slate Grey kovový váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14ITL5 Slate Grey kovový - Notebook
Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14ITL5 Slate Grey kovový
Prodej skončil

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Nie je náhodou tento notebook označený ako Lenovo Yoga Slim 7i Pro? Pretože 7 Pro verzia by mala obsahovať AMD procesory. Tak moja otázka či bude dostupná aj táto AMD verzia.
Dobry den, kedy naskladnite aj dalsie verzie Lenovo Yoga Slim 7 Pro okrem v súčasnosti dostupnej najvyššej konfiguracie?
Dobrý den, kdy prosím bude k dispozici barva "Light Silver"?
Je možné objednat tento NTB s Win 10 Pro?
Dobrý den, budete mít konkrétně tohle Lenovo i s AMD? je mi jedno která barevná varianta. Děkuji, případně kdy.
Dobrý den, mají oba USB-C porty plné Thunderbolt 4?
Dobrý den, má notebook českou klávesnici?
Dobrý den, 1. Je možné u laptopu vyměnit baterii po delší době? 2. Na jaké straně se připojuje nabíječka? Levá či pravá? Je USB-C? 3. Má tento model zabudovaný čtečku prstu? Děkuji
Dobrý deň, aká je maximálna obnovovacia frekvencia displeja? Na stránkach výrobcu sa priniektorých modeloch uvádza 90 Hz, v popise som však tento údaj nenašiel.
Dobrý den, lze k laptopu připojit pomocí USB-C dva monitory?
P-DC1-WEB19