Obnovit stránku

Diskuze k LG GSB760PZXZ

Na této stránce najdete dotazy týkající se LG GSB760PZXZ, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu LG GSB760PZXZ teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k LG GSB760PZXZ váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
LG GSB760PZXZ - Americká lednice
LG GSB760PZXZ
Skladem 2 ks
20 990,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Máte na některé prodejně tuto lednici vystavenou? Potřeboval bych si jí přeměřit neb nikde prostě nejsou rozměry. Rozměry myslím jestli je hloubka lednice včetně dveří nebo ne? Když otevřu dveře jestli se otáčejí v ose nebo nabudou? Případně proč se nefotí lednice z boku a z hora? Tím by se takové dotaz vyjasnili.
Kolik cm prosím potřebují dveře pro otevření (tedy jak široké jsou dveře, ideálně ty širší). děkuji
Bydlím v rodinném domě, kuchyň je umístěna ve třetím nadzemním podlaží dostupném po schodech. Zajistí mi služba Rhenus Home Delivery doručení této 113kg těžké lednice až sem? Děkuji za odpověď.
Dobry den, na LG lednice je obvykle zaruka 10 let na motor/kompresor. Plati to i u tohoto modelu pri zakoupeni u vas?
Bydlím v rodinném domě, kuchyň je umístěna je v přízemí. Zajistí mi alza při platbě kartou online doručení zdarma této 113kg těžké lednice až sem? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, koupil jsem lednici Samsung asi před 5 dny, doručena byla Alza express. Lednici jsem jenom zapl do zásuvky a nic s ní nedělal. Nicméně zjišťuju, že bude malá a rád bych ji vyměnil za tenhle model. Je možné to brát jako odvoz "staré" lednice a vyřešit to tímto způsobem? Díky moc
Je půl druhé ráno a já vytírám vyteklý mrazák.. na displeji je -19 stupňů v mrazáku a v lednici píše 3.. Může mi někdo říct co se stalo, že lednička ani mrazák nechladí? Kompletně všechno můžu vyhodit...
Dobrý den, zajímalo by mě, jak často spíná kompresor u této lednice, měli jsme americkou lednici od Samsungu a každých 20 min. ji spínal kompresor a přibližně 20 min hučel a tak to bylo furt dokola, bylo to opravdu nepříjemné a lednici jsme museli vrátit a to měla "jen" 39 dB. Nemáte někdo zkušenosti, jak je to u této lednice? Děkuji za odpověď.
LG ma v zarucnych podmienkach tuto podmienku. Splna to kupa tejto chladnicky u vas? Predĺžená záruka na Lineárný kompresor sa vzťahuje na chladničky predané na území Českej alebo Slovenskej republiky od 1. marca 2010 obsahujúce Lineárny kompresor (ďalej ako „LC“)), ktoré boli do Českej republiky a Slovenskej republiky dovezené prostredníctvom spoločnosti LG Electronics CZ, s.r.o. (ďalej ako „LGECZ“). Záruka začína plynúť dňom predaja výrobku koncovému zákazníkovi. (spotrebiteli vo zmysle § 52 odst. 3 z. č. 40/1964 Sb., občianského zákoníka platného v ČR alebo § 52 odst. 4 z. č. 40/1964 Sb., občianského zákoníka platného v SR).
Dobry den, za jak dlouho po transportu je mozne tuto lednici zapnout? v manualu jsem nic nenasel, dekuji
P-DC1-WEB24