Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k Lifefit Kettlebell Steel 32 kg

Na této stránce najdete dotazy týkající se Lifefit Kettlebell Steel 32 kg, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Lifefit Kettlebell Steel 32 kg teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Lifefit Kettlebell Steel 32 kg váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Lifefit Kettlebell Steel 32 kg - Kettlebell
Lifefit Kettlebell Steel 32 kg
Skladem > 5 ks
2 999,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý deň prajem! Chcel by som sa spýtať že koľko centimetrov je obvod rúčky u tohto kettlbell? Za odpoveď vopred ďakujem!
Dobry den chci se zeptat zda sejed a o odlitek z jednoho kusi nebo zda jaou madla přivarené. Děkuji
činka je litinová, ne ocelová
Dobrý den, nenašla jsem v nabídce tento kettlebell o váze 16 kg. Budete jej výhledově opět naskladňovat? A pokud, kdy naskladnění předpokládáte? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, chtěl jsem objednat kettlebell 20kg ale hádám, že se prodal během koukání po alze. Budete doskladňovat? Popřípadě, kdy by zase byly? Děkuji.
Dobrý deň, chcem sa opýtať aký je priemer prípadne nejaká veľkosť tohto kettlebellu "Lifefit Kettlebell Steel 20 kg", ktorý máte v ponuke. Ďakujem za odpoved
P-DC1-WEB13