Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Diskuze k Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition - Windows 10 Digital

Na této stránce najdete dotazy týkající se Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition - Windows 10 Digital, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition - Windows 10 Digital teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition - Windows 10 Digital váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition - Windows 10 Digital - Hra na PC
Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition - Windows 10 Digital
Ihned ke stažení
3 199,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Proč je hra v sekci her pro XBOX One, když se jedná o PC verzi?
Dobrý den, mám tento počítač: https://www.alza.cz/dell-g7-17-gaming-black?dq=5561001 Paměť pro použití FS2020 nestačí, takže dotaz: Má počítač další slot pro SSD? Lze u vás přikoupit a nechat osadit? Co byste doporučovali a za jakou cenu?
Půjde hra na Windows 8.1?
Dobrý den, jaký je rozdíl v nabízených verzích?
Dobrý den, jde tato hra na xbox one x
Dobrý den, zakoupil jsem na Alze tento PC "Herní PC Lenovo IdeaCentre T540-15ICB Gaming". Bude na něm FSim běžet bez trhání či výpadků? Kdy nude k dostání verze s instalačními disky?
Dobrý den, zakoupil jsem na Alze tento PC "Herní PC Lenovo IdeaCentre T540-15ICB Gaming". Bude na něm FSim běžet bez trhání či výpadků?
Dobrý den. Chci zakoupit MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR VERZI DELUX. Bude mi fungovat na PC Dell (viz níže)? Procesor: Intel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU@ 2,6GHz 2,60 GHz Nainstalovaná paměť (RAM): 16,0 GB Typ systému: 64bitový operační systém, procesor pro platformu x64 Grafická karta Intel HD Graphics 530 Děkuji za odpověď
P-DC1-WEB08