Obnovit stránku

Diskuze k Microsoft Surface Pro Pen Ice Blue

Na této stránce najdete dotazy týkající se Microsoft Surface Pro Pen Ice Blue, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Microsoft Surface Pro Pen Ice Blue teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Microsoft Surface Pro Pen Ice Blue váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Microsoft Surface Pro Pen Ice Blue - Dotykové pero
Microsoft Surface Pro Pen Ice Blue
Skladem > 5 ks
2 490,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Jde suface pen používat i na iPad 4
Dobrý deň, je k dispozícii aj farebná verzia burgundy?
Dobrý den chtěl bych se zeptat jakou má prero baterii, jestli je třeba dokoupit (AA nebo podobné) nebo je baterie zabudovaná a nabíjí se z tabletu?
Dobry den, je kompatibilni i na mobil Huawei?
Dobrý den, jak už tato tužka nebo apple pencil, nefungují na normálním tabletu, že? (pokud tedy chápu slovo kompatibilní) Hledám totiž tužku, s kterou mohu kreslit jak na svém tabletu, tak i na mobilu. Proto se ptám spíš ne na tuhle konkrétní tužku, ale na to zda existuje něco jako tuška s úzkým hrotem jako apple pencil, ale zároveň "kompatibilní" s jakýmkoliv zařízení. Předem děkuji.
dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi typy surface pen v4 a surface pro pen? chci si koupit počítač surface go - který z uvedených stylusů se k němu hodí?
Dobrý den, šel by na Samsung Galaxy r21s?
Dobrý den. Lze k peru dokoupit náhradní hrot? Díky.
Dobrý den, vím že tento stylus má fungovat pouze na Windows ale šel by díky Bluetooth připojit i k tabletu s OS Android?
Dobrý den, je kompatibilne s ms surface x? dakujem
P-DC1-WEB03