Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Diskuze k Niceboy VEGA X Lite

Na této stránce najdete dotazy týkající se Niceboy VEGA X Lite, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Niceboy VEGA X Lite teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Niceboy VEGA X Lite váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Niceboy VEGA X Lite - Outdoorová kamera
Niceboy VEGA X Lite
Posledních 31 ks
1 199,-
899,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den Jaký dosah má wifi? (Potřebuji cca 80 m. ve volném prostoru) Je možno pomocí nějaké aplikace sledovat současné obraz na telefonu?
Dobrý den, potřeboval bych natáčet 8-10 hodin v kuse. Je možné natáčet a zároveň nabíjet kameru? Děkuji
Dobrý den, lze kameru použít také jako webkameru včetně zvuku?
Dobrý den, lze kameru přes wifi propojit s PC a na PC tak sledovat živý obraz z kamery? Například mít ji za oknem (uvnitř bytu) jako hlídaní auta na parkovišti? Díky za za odpověď.
Dobrý den, je zde nějaká možná ukázka videa, nejlépe z kola, protože hledám nějakou levnější variantu se kterou by bylo možné takovéto záběry uskutečnit, abych věděl do čeho jdu. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, do kolika metrů se s touto kamerkou dá potopit předem děkuji za odpověď.
P-DC1-WEB28