Obnovit stránku

Diskuze k Niceboy VOICE Handle

Na této stránce najdete dotazy týkající se Niceboy VOICE Handle, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Niceboy VOICE Handle teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Niceboy VOICE Handle váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Niceboy VOICE Handle - Mikrofon
Niceboy VOICE Handle
Skladem > 5 ks
1 999,-
1 599,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Je možné na mikrofonu nastavit hlasitost zvuku? I když mám vše naplno, tak příjem je hodně nízký, musel jsem zvednout dB v OBS abych ze ze záznamu vůbec slyšel a žádné nastavení na těle mikrofonu, nebo drivery.
Dobrý deň chcem sa spýtať či môžem ten mikrofón napojiť na 48v fantómové napájanie kvôli zvýšeniu a zlepšeniu zvuku(šum a tak). Vraj keďže je to kondenzátorový mikrofón tak pre najlepší zvuk potrebuje 48v len nikde som v manuále nič nenášiel ani na internete a bojím sa ho zapojiť aby som ho neodpálil.
Dobrý den chci se zeptat, tento mikrofon má v sadě co? mikrofon, rameno, pop filtr a nějaký kabel ? je to jack 3.5mm na připojení do pc nebo jen usb?
Stačí zapojiť mikrofón do rovno do usb ? Alebo to treba prepájať cez nejaké medzi pripojenia (zvukové krabičky) ?
Dobrý den, mám podobný problém jako už někdo předemnou. Po zapojení mikrofonu je nahrávaný zvuk extrémně potichu, mikrofon je natočený správně, nastavení ve windows i v aplikaci na max, přesto je nahrávaný zvuk jen velmi tichý, našel někdo řešení? Mikrofon jsem zkusil zapojit jak přes USB, tak na přímo do zvukové karty.
lze koupit rameno s tímto typem zvlášť ? ..protože mám Niceboy VOICE (bez ramena)
Dobrý den, chci se zeptat jestli jde mikrofon připojit k iMacu
P-DC1-WEB18