Obnovit stránku

Diskuze k Nintendo Switch Lite - Zacian & Zamazenta

Na této stránce najdete dotazy týkající se Nintendo Switch Lite - Zacian & Zamazenta, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Nintendo Switch Lite - Zacian & Zamazenta teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Nintendo Switch Lite - Zacian & Zamazenta váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Nintendo Switch Lite - Zacian & Zamazenta - Herní konzole
Nintendo Switch Lite - Zacian & Zamazenta
Prodej skončil

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Proc je tato verze dražší, když na oficiální Nintendo webové stránce je také za $199??? Nějaká speciální Alza přirážka? Odkaz na obrázek: Odkaz do neznáma
Je možnost to připojit nějakým kabelem na monitor a nebo do té televize?? Vím že to má být jen do ruky ale zas mohlo by to mít nějaký kabel který se dá dát aspoň do monitoru a nebo notebooku a promítat hru tam.
Do Nintendo Switch lite se dávají normální karty s hrany jako do Nintendo switch?
Mohli by jste si zařídit v A lze směnárnu? Hned si k vám přinesu 200$ a chci za ně pěkně 6000.
jo 200dolarů a alza za 6000kč alza byla vždy první z produktem na trhu a taky z produktem 2 větší ceny.
Dobry den, je mozne ze budete zlevnovat Switch lite?Herni obchody uz nabizeji predobjednavky levneji ( Switch Lite za 5500 a Pokemon Limited Edition za 6000). Chtel jsem puvodne Switch Lite koupit u Vas. Diky. Hezky den.
Dobrý den můžu se zeptat jestli na to jde fortnite
ta cena je docela vysoko když to můžete najít o 900 levněji
Mohu se zeptat, zdali jde na tuto konzoli pokémon lets go pikachu?
Dobrý večer mohol by som sa spýtať či by sa dali napojiť joycony na Nintendo Switch Lite a potom by sa dali s nimi hrať Arms.
P-DC1-WEB24