Obnovit stránku

Diskuze k OEM USB A-MINI 5-pin černý, 0.15m

Na této stránce najdete dotazy týkající se OEM USB A-MINI 5-pin černý, 0.15m, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu OEM USB A-MINI 5-pin černý, 0.15m teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k OEM USB A-MINI 5-pin černý, 0.15m váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
OEM USB A-MINI 5-pin černý, 0.15m - Datový kabel
OEM USB A-MINI 5-pin černý, 0.15m
Skladem > 20 ks
79,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Potřeboval bych tento samý kabel, ale aby USB byl samec,jak je na fotu a OEM byla s a m i c e. Nevíte kde koupit? Děkuji za odpověď. Josef.
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli tento kabel pasuje do hracího ovladače CANYON a jestli že ne tak bych byl moc rád kdybyste mi poslali odkaz na nějaký který by pasoval (důvod je že ovladač potřebuji nabít) Předem děkuju za odpověd.
Dobrý den,chci se zeptat,jestli je tento USB kabel kompatibilní s fotoaparátem NIKON COOLPIX A100.Problém je,že si nejsem jistá,jestli tento konektor bude pasovat do foťáku,protože můj fotoaparát má strašně úzký a malý otvor na USB kabel.Jak zjistím,že tam bude pasovat?Děkuji předem
Dobrý den, chci se zeptat, jak je to u USB všeobecně kabelů s nabíjením, mám doma jeden USB - micro USB, který pouze nabíjí, jaké je zde pravidlo jak odlišit kabel, který pouze vede data a nenabíjí od pouze nabíjecího a jiného, který umí oboje. Předem děkuji za odověď.
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli jde tento kabel použít pro kameru sony DCR HC-16e děkuji za odpověď Kuchta.
P-DC1-WEB14