Obnovit stránku

Diskuze k OMEN 17-cb1007nc Shadow Black

Na této stránce najdete dotazy týkající se OMEN 17-cb1007nc Shadow Black, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu OMEN 17-cb1007nc Shadow Black teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k OMEN 17-cb1007nc Shadow Black váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
OMEN 17-cb1007nc Shadow Black - Herní notebook
OMEN 17-cb1007nc Shadow Black
Není dostupné

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, jen pro jistotu - má to opravdu 240Hz display, jak je uváděno. Tento model je na jiných stránkách uváděn pouze s 144Hz. Také prosím o potvrzení, že notebook opravdu umí g-sync na vlastním monitoru - ne pouze na externím grafickém výstupu. A prosím jakékoli informace o možné dostupnosti. Děkuji
Dobry den, jeden disk je SSD rady PCIe NVMe, aky je ale ten druhy? Jedna sa o klasicky "platnovy" HDD alebo je tam osadeny uz SSD disk? O aky HDD vlastne ide?
Dobrý den, má počítač 4 zónovou RGB podsvícenou klávesnici nebo je klávesnice podsvícena pouze červeně? Je možné spolu s tímto počítačem zakoupit i kompatibilní 32GB RAM paměť, abych si mohla RAM paměť v počítači po koupi hned upgradovat? Děkuji.
Dobrý den, disponuje notebook i integrovanou grafickou kartou ? Aby byla zajištěna solidní výdrž baterie npř. i na cestách ? Děkuji.
Dobrý den, potřebuji znát přesnou výšku notebooku v otevřeném stavu. Děkuji za info.
Dobrý den chtěl bych se zeptat jak je na tom notebook s chlazením na YouTube jsou videa s benchmarky kde procesor i grafika při ultra jedou přes 70 stupňů a jakou kdo doporučujete chladící podložku pod tento notebook díky.
co znamená "Na objednávku do 4 pracovních dnů"?
Zdravím chci se zeptat u tohoto notebooku za 48000 jaké má teploty cpu a gpu ve hrách s chladící podložkou a bez ní a jakou kdo doporučujete prosím o odpověď pouze od uživatelů díky.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli bude notebook k dostání, třeba na objednávku, i po vyprodání? Předem děkuji
Dobrý den, je notebook tichý i při větším zatížení (např. zpracování videa, hudby apod., ne hry), děkuji.
P-DC1-WEB24