Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Diskuze k ONYX BOOX NOVA 2

Na této stránce najdete dotazy týkající se ONYX BOOX NOVA 2, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu ONYX BOOX NOVA 2 teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k ONYX BOOX NOVA 2 váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
ONYX BOOX NOVA 2 - Elektronická čtečka knih
ONYX BOOX NOVA 2
Prodej skončil

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Je k tomu dodávané nějaké příslušenství? Pouzdro nejspíš není v ceně...
Podle stránky výrobce Odkaz do neznáma čtečka má Android 9. Znamená to, že tam normálně nahraji a pustím aplikace z Google Play (třeba ColorDict nebo mapy.cz)? Nebo to běží v nějakém "kiosk módu" a pustím tam jenom aplikace přednastavené výrobcem?
Dobry den, ma toto zarizrni funkci poznamek?Myslim tim,jestli je mozne do cteneho textu delat poznamky a tex potom takto ulozit.Diky
Dobrý den, podle stránek výrobce má mít zařízení rozlišení 1872x1404, dle vaší specifikace jen 1448x1072, jaké tedy je? [1] Odkaz do neznáma
Dobrý deň. Dnes mi prišla táto čítačka a nejde prihlásiť do obchod play. Napíše iba necertifikované zariadenie. Balenie obsahovalo čítačku, kábel bez nabíjačky a náhradná fólia. Púzdro, ako píšete vyššie neobsahuje a nedá sa nainštalovať nič, ....lebo necertifikované zariadenie. Viete mi s tým pomôcť? Ďakujem.
Dobrý deň Nachádza sa v baliní aj stylus? Ďakujem.
P-DC1-WEB28