Obnovit stránku

Diskuze k Orava MBT-4G

Na této stránce najdete dotazy týkající se Orava MBT-4G, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Orava MBT-4G teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Orava MBT-4G váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Orava MBT-4G - MP4 přehrávač
Orava MBT-4G
Skladem > 5 ks
999,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý feň, prečo mi nechce prehravať video vo formate AVI ? Musi byť spravne rozlišenie videa či ako ?
Dobrý den, koupila jsem si tento přehrávač, používám jej se sluchátky Sennheiser a pokaždé, když přehrávač vypnu, restartuje se mi úroveň hlasitosti, takže když ho znovu zapnu a chci poslouchat tam, kde jsem skončila, je hlasitost na úrovni 15, což je řev, že mi div neuletí uši i s hlavou. Zkoušela jsem aktivovat tu jejich "ochranu sluchu", ale výsledek je stejný. Chtěla bych se zeptat, zda to lze někde nějak nastavit, měla jsem za to, že si budu moct zvolit libovolnou úroveň ochrany sluchu, ale je tam jen zapnuto/vypnuto. Takhle musím myslet na to, že než spustím hudbu, musím si to ztlumit. Děkuji za případné rady.
Dobrý deň. Dá sa v režime bluetooth posúvať pesničky náhodným výberom? Pri bežnom použití káblom sa to dá, ale akonáhle sa pripojím cez BT, nevidím tam možnosť náhodne si voliť pesničky, tak, aby nešli za radom. Ďakujem za odpoveď. Peter
Zvládnou bezdrátové sluchátka 5.0?
Dobrý den. Při bluetooth s reproduktorem nelze mít skladby ve složkách? Přehrává jen všechny uložené skladby za sebou? Lze reproduktor (JBL) propojit kabelem s Oravou? Děkuju.
Dobry den,chci se ze ptat na tlačítka.Jsou jako na dotykovém telefonu nebo klasické??
WEB12