Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k ORIS Traveller II

Na této stránce najdete dotazy týkající se ORIS Traveller II, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu ORIS Traveller II teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k ORIS Traveller II váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
ORIS Traveller II - Nosič kol na tažné zařízení
ORIS Traveller II
Prodej skončil

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, jak si mohu ověřit, že nosič Bosal Traveller II lze použít na originál tažné zařízení montované ve výrobě na vozy Škoda? Nebo je uchyceni univerzální na veškerá u nás homologovaná tažná zařízení?
Dobrý den, Obal je v ceně? Díky předem za odpověď... AD
Dobry den. Jakou zasuvku musim mit na auté.aby nosič správně fungoval. Neovlivni funkčnost osvětlení vozidla? Superb III ? Děkuji
Dobrý den jaké největší šířky plášťů a rozměry rámových trubek lze do nosiče uchytit? Ani výrobce toto na svých stránkách neuvádí. Děkuji Jaroslav Skala
Dobry den, Aka je vzdialenost medzi prepravovanymi bicyklami? Dakujem za odpoved, Dusan
dobry den. co pláště o velikosti 2.8”. má někdo zkušenost?
Dobrý den, je tento nosič vhodný na přepravu elektrokol?
Dobrý den. Dnes jsem zakoupil tento nosič a v návodu k použití v odstavci "Bezpečnostní pokyny" jsem se dočetl,že je k nosiči přiloženo evropské povolení k provozu,které při jeho používání musím mít u sebe. Bohužel jsem v balení žádné povolení nenašel.Chci se tedy zeptat,kde ho dodatečně seženu?
Dobrý den. Zvažuji koupi tohoto nosiče, ale nejsem si jist, zda se mi vejdou kola velikosti 29 a šíře 2,6 palců do lyžin nosiče. Mnokrát děkuji za případnou informaci.
Jaký je rozdíl mezi nosičem BOSAL TRAVELLER II a "pluskem" Je to jen ve vzdálenosti od auta ? Má některý nosič BOSAL LED světla ? Děkuji JL
P-DC1-WEB04