Obnovit stránku

Diskuze k Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47

Na této stránce najdete dotazy týkající se Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47 , na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47 teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47 váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47  - Elektrický zubní kartáček
Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47
Skladem > 5 ks
7 499,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi sonickým kartáčkem DiamondClean Smart a mezi DiamondClean nové generace? V jednom je program čištění mění. Není mi jasné, který pracuje i s aplikací v telefonu? Hledám výkonný kartáček pro citlivé zuby (krčky) a dásně. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý deň, chcel by som sa informovať ohľadom nabíjania tejto zubnej kefky. Zakúpil som si ju približne pred 2-3 týždňami a prišiel som na to, že pravdepodobne má problém s nabíjaním. Či už si zvolíme pre nabíjanie pohár alebo cestovný kryt, je potrebné nájsť špeciálny uhol pod ktorým sa začne kefka nabíjať (nájsť tento uhol trvá vždy viac ako 3-5 minút). Navyše, keď aj nájdem uhol pod ktorým začne kefku nabíjať, prestane ju nabíjať po pár minútach nabíjania. Je možné takýto problém reklamovať? Ďakujem
P-DC1-WEB09