Obnovit stránku

Diskuze k Plantronics Voyager Legend

Na této stránce najdete dotazy týkající se Plantronics Voyager Legend, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Plantronics Voyager Legend teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Plantronics Voyager Legend váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Plantronics Voyager Legend - Hands Free
Plantronics Voyager Legend
Skladem > 5 ks
1 890,-
1 792,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, prosím o informaci, co je vše ve vámi uvedem balíčku za příslušenství? děkuji
Dobrý den, lze připojit k tomuto handsfree 2 telefony? A pokud ano, je potřeba nějakký speciální parametr na mých telefonech, jakožto vyšší řadu bluetooht? Předem Vám děkuji za odpověď.
dobrý den kolik nástavců do ucha je v balíčku obsazeno (pěnových + tělových)?
vyjádření alzy na pozaruční servis. Vážený zákazníku, podle ověření na Váš výrobek neexistuje autorizovaný servis, servisuje pouze dodavatel, a ten neprovádí placené pozáruční opravy. V případě jakýchkoliv dalších přání či dotazů nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem a přáním krásného dne Hana Vránová - Alza.cz
Dobrý den, rád bych se zeptal. Tento výrobek je dle fotek určen pouze na pravé ucho a nebo se dá nástavec předělat? Rád bych toto handsfree nosil na levém uchu, tak proto se ptám. Případně je předělání nástavce na druhé ucho složité? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den,jde toto handsfree spárovat s dotykovým mobilním telefonem CAT? Děkuji
je možné zariadenie pripojiť aj k PC (Windows 1O Pro) napr. na komunikáciu cez Skype prípadné iné hlasové aplikácie (napr. APD - automatický prepis diktátu) ?
Dobrý den, jde tento typ dobíjet v přenosném nabíjecím pouzdře od Plantronics Voyager 5200?
dobrý den, jak handsfree vyslovuje česká jména z telefonního seznamu telefonu? je možné rozeznat vyslovené jméno když je v handsfree pouze angličtina? děkuji
Dobrý den bude Plantronics Voyager fungovat s iPhone _? dkuji
WEB8