Obnovit stránku

Diskuze k PlayStation 4 Pro 1TB + FIFA 21 + 2x DualShock 4

Na této stránce najdete dotazy týkající se PlayStation 4 Pro 1TB + FIFA 21 + 2x DualShock 4, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu PlayStation 4 Pro 1TB + FIFA 21 + 2x DualShock 4 teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k PlayStation 4 Pro 1TB + FIFA 21 + 2x DualShock 4 váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
PlayStation 4 Pro 1TB + FIFA 21 + 2x DualShock 4 - Herní konzole
PlayStation 4 Pro 1TB + FIFA 21 + 2x DualShock 4
Není dostupné

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

když mám objednáno kdy můžu očekávat zboží k vyzvednutí na prodejně?
Dobrý den, Funguje herní konzole, jako DVD přehrávač, nebo jen Blue-Ray. Děkuji
Dobrý den, jaká verze ovladače je v balení V1 nebo V2. Děkuji
Dobrý den, k Vánocům bych rád pro syna koupil PS4 pro. Obávám se ale, že naše současná televize to už nerozchodí. Je možné PS4 pro připojit i k počítačovému monitoru? A pokud ano, mohl bych Vás poprosit o doporučení konkrétního produktu? (Pokud možno s co nejlepším poměrem ceny/výkon). Děkuji, hezký den.
Pozdravujem. Prečo variant PS4 PRO + 2 x ovládač, hra... bola za cenu 409 € a teraz je za 469 € ?? super cena?
Dobrý den, v případě zakliknutí možnosti vrácení do 60 dnů, co když syn vyzkouší hru FIFU, která je k balíku přiložena a nechytne jej tato konzole,... je možné toto zboží vrátit i s použitou hrou? Děkuji za odpověď.
Je prosím vás ta FIFA v českom jazyku?
Dobrý den, když odstraním hru z PS 4 bude v továrním nastavením?
Dobrý den, u PS4 je uvedeno : PlayStation 4 Pro 1TB + FIFA 21 + 2x DualShock 4 potřebuji 4 ovladače, tak se potřebuji ujistit, že +2x DualS4 je to co je v balení, nebo že k tomu jsou ještě 2 ovladače navíc. Děkuji JFink
Dobrý den, plánujeme koupit synovi herní konzoli Play station a rozhoduji se mezi 4 a 5 a dále se jako naprostý laik chci zeptat na rozdíl mezi verzemi Pro a Slim. Děkuji předem za pomoc při výběru
P-DC1-WEB19