Obnovit stránku

Diskuze k RODE NT-USB Mini

Na této stránce najdete dotazy týkající se RODE NT-USB Mini, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu RODE NT-USB Mini teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k RODE NT-USB Mini váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
RODE NT-USB Mini - Mikrofon
RODE NT-USB Mini
Skladem > 5 ks
3 129,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Je tento mikrofon lepsi ako nt usb ak ano tak v com. Dakujem.
Dobrý den, bude se audio z mikrofonu nahrávat přímo do videa?
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli mohu do mikrofonu připojit sluchátka a poslouchat to co mikrofon nahrává? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den narovinu není o tomhle produktu jen jsem se chtěl zeptat jestli na alze nemáte nějaké zboží které by zvyšovalo hlasitost mikrofonu (potřebuji abych byl víc slyšet) mám vše na maximum ale furt nic pomalu ani žádná změna děkuji za jakoukoli pomoc
xbox
Dobrý den, Jde mikrofon připojit ke Canonu 250d? Děkuju předem za odpověď
Dobrý den, Pokud budu propojovat mikrofon s canonem s 250d, jak to mám udělat? Je v balení nějaký kabel, který je kompatibilní s touto zrcadlovkou? Děkuji předem
Jde mikrofon přidělat na rameno, popřípadě jaké byste doporučil?
Dobrý den chtěl bych se zeptat zdali bude všechno fungovat když zapojim do počítače mikrofon pomoci USB a mám sluchatka s konektorem c bude všechno fungovat jak má ?
Dobrý den chci se zeptat když připojim mikrofon do redukce USB C lighting do mobilu iPhone tak bude to fungovat v GarageBand?
P-DC1-WEB29