Obnovit stránku

Diskuze k Samsung Galaxy S10+ Dual SIM 128GB bílá

Na této stránce najdete dotazy týkající se Samsung Galaxy S10+ Dual SIM 128GB bílá, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Samsung Galaxy S10+ Dual SIM 128GB bílá teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Samsung Galaxy S10+ Dual SIM 128GB bílá váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Samsung Galaxy S10+ Dual SIM 128GB bílá - Mobilní telefon
Samsung Galaxy S10+ Dual SIM 128GB bílá
Skladem > 5 ks
23 990,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Zdravím ... sluchátka k telefonu jako dárek budou také? ... děkuji
V parametrech S10+ 128Gb uvádíte 6 GB RAM. Na jiných serverech uvádí u této varianty 8 GB. Co je správné?
dobrý den. aktuálně možnost výběru ze 3 barev. zeptám se co zlatá barva? bude dostupná? díky
Dobrý den, budete mít v nabídce i verzi Galaxy S10+ 512GB Ceramic bílá? děkuji za odpověď.
Dobrý den. Kdy bude dostupná varianta S10+ 512GB? V žádném e-shopu ji nemohu najít. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bude prosím S10+ 128G taky v programu Alza NEO ?
Dobrý den, když tento mobil je dual Sim, bude možné tam dát Sim kartu a paměťovku? Jaký je rozdíl mezi Duos a Dual Sim. Myslel jsem, že u Duos je to 1 paměťovka a 1 sim karta, takže jak to je u Dualu? Další otázka je, jestli zde na alza.cz bude k dispozici zelená 512gb verze Samsung Galaxy S10+, protože mi to zatím neukazuje. Nebo bude k dispozici pouze na stránkách Samsungu? Je lepsi keramicke telo ne klasicke a z jakého materiálu je vlastne to klasické? Předem diky moc ta odpověďi.
Dobrý den, chtěl bych si předobjednat S10+ Dual SIM s 512 GB a Samsungem indikovanou startovací cenou 32.490 Kč. (Nejen) ve vaší nabídce jsou však pouze varianty 128 GB a 1TB. Mohu, prosím, dostat informaci, jaký je důvod, resp. kdy (a zda vůbec) bude 512 GB verze v ČR dostupná? Předem děkuji....
Prosím, nemohu najít originální bezdrátovou nabíječku pro galaxy s10+. Bude teprve přidána do nabídky nebo už nevidím? Děkuji.
Dobrý den, na telefonu je "nalepená" ochranná folie již z výroby? A jak to je se samsung DEX? Stačí DEX kabel jako u předchozího modelu? Díky.
WEB9