Obnovit stránku

Diskuze k Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 128GB černá

Na této stránce najdete dotazy týkající se Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 128GB černá, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 128GB černá teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 128GB černá váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 128GB černá - Mobilní telefon
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 128GB černá
Skladem > 5 ks
33 499,-
31 490,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Budou telefony i s normanim dual sim? Ne s timto paskvilem?
Chtěl bych se zeptat, zda je na displeji aplikována fólie z výroby tak, jako u dřívějších modelů.
Zdravím, chrání Gorilla Glass Victus také čočky fotoaparátů? Ten foto modul (byť nepatrně) stále vystupuje, čočky lze pak poškrabat, poškodit. Děkuji za odpověď.
Chci se zeptat co musím udělat proto abych dostal k telefonu dostal ty galaxy buds nebo popřípadě nějaký návod jak na to.. a jestli ty sluchátka dostanu hned s telefonem a nebo přijdou někdy pak. Nemam s tim zkušenosti děkuji za odp.
Dobrý den, plánuje se v ČR někdy prodej i třech exkluzivních barev phantom brown, navy a Titanium? Nebo pro Samsung nejsme dostatečně dobrý? Děkuji
Uz je zrusena specialna zlava 50€ ? Este nie je 28.1. Vrati sa to alebo co sa stalo ?
Co sa stalo so zlavou 50€ na telefon pri predobjednaní?? A včera ste tu písali že bude ešte vačšia zlava, prečo ste vymazali všetky tieto komenty aj spolu s dotazom zákaznika?
Kupte na Datartu,dnes jsem objednal sleva 1990kč. :)
Aby byl platny bonus v rámci předobjednávky musí být i placeno předem nebo stačí i pak při vyzvednui nejdříve 29.1 ??
Mám dotaz jsou u toho telefonu zaoblený hrany nebo ne
P-DC1-WEB12