Obnovit stránku

Diskuze k Samsung Galaxy S9+ Duos 256GB černý

Na této stránce najdete dotazy týkající se Samsung Galaxy S9+ Duos 256GB černý, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Samsung Galaxy S9+ Duos 256GB černý teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Samsung Galaxy S9+ Duos 256GB černý váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Samsung Galaxy S9+ Duos 256GB černý - Mobilní telefon
Samsung Galaxy S9+ Duos 256GB černý
Prodej skončil

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Proč se Alza.cz neúčastní této akce: Odkaz do neznáma
Dobrý den, vztahuje se vaše akce https://www.alza.cz/galaxy-s9-akce# i na modem s 256GB kapacitou?
Dobrý den, Můžu se vás zeptat jaký telefon je lepší jestli samsung galaxy s9/s9+ či samsung Galaxy s8/s8+ a či má smysl využít akci a koupit si zlevněné s9/s9+ místo samsung galaxy s8+..
Dobrý den, počítá se i u S9+ Duos 256GB při předobjednání s dostáním mobilu až o týden dřív? Nebo je to pouze pro normální verzi?
Dobrý den Lze využívat naráz dual sim a zároveň mít sd kartu ? Nebo je jeden slot hybridní a tedy jde využít pouze jedna sim a sd nebo dvě simkarty
Vztahuje se cashback i na model Galaxy S9+ jako všude jinde? Děkuji
chtel bych se zeptat jestli smasung galaxi 9 a 4G/LTE
Mám předobjednaný S9+ Abych získal 2500,- bonus, stačí ten jakýkoli starý mobil přinést k převzetí nového na pobočku? Sleva bude ihned zahrnuta do platby na pobočce? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, 256 GB S9+ bude jen v černé barvě?
Samsung S9 ako sa uvádza v recenziách má mať podporu až 2TB u sd karty, takže nie 400GB
P-DC1-WEB22