Obnovit stránku

Diskuze k Samsung Gear Fit2 černé

Na této stránce najdete dotazy týkající se Samsung Gear Fit2 černé, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Samsung Gear Fit2 černé teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Samsung Gear Fit2 černé váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Samsung Gear Fit2 černé - Chytré hodinky
Samsung Gear Fit2 černé
Prodej skončil

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Zdravím, prosím info o jakou velikost zápěstí se jedná
Aka bude velkost ? S alebo L ?
Dobrý den, je možnost se na hodinky někde podívat? Jsou už vystavené?
Dobry den,chtel bych se zeptat,jak se nastavuje budik,buzeni vybracema.Dekuji
zdravím, mám gSamsung Galaxy S6 Edge+ a ani po několika hodinách se mi nepodařilo připojit Gearfit 2 k mobilu. Gearfit původní (který jsem odpojil, vypnul, odinstaloval, přeinstaloval Samsung Gear v mobilu - se chytil okamžitě znovu. Můžete mi poradit, kde najdu český návod a jak mobil a Gearfit 2 propojím? Děkuji
Dobrý večer,jsou prosím tyto hodinky v češtině? Nebo pouze EN. Díky
Dobrý den, měří Gear Fit 2 srdeční tep kontinuálně? Tedy během celé dané aktivity? Nebo jen v nějakých pravidelných úsecích? Díky za odpověď. Standa M.
Nikde jsem se nedočetl jakým způsobem lze do hodinek dostat hudbu. Přenos probíhá pouze přes bluetooth nebo i nějakým jiným způsobem? Díky.
Chtěl bych se zeptat, zda přes hodinky mohu telefonovat nebo psát SMS.
Dobrý den, mám zajem o hodinky ale mam strach, neboť nemám telefon samsung, ale lenovo. Jaké funkce jsou pak omezené? Jak se do hodinek přenáší hudba? Děkuju za odpověď Rafflerová
P-DC1-WEB24