Na této stránce najdete dotazy týkající se Sava 27,5" DECK 9.2 vel 15" /S, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Sava 27,5" DECK 9.2 vel 15" /S teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Sava 27,5" DECK 9.2 vel 15" /S váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Dobrý den,
parametr:
Maximální rychlost 25 km/h
znamená, že při 25 km/h přestane motor přidávat?
Děkuji.
29. 04. 2021
Dobrý den,
Ano motor přestane přidávat.
Alza.expert
Tomas Tomovic06. 01. 2022
dobrý deň dá sa vypnúť obmedzovac rýchlosti?
29. 01. 2022
Dobrý den,
ano je to možné, ale tato operace může být v rozporu se zákonem, navíc ztrácíte záruku na motor. Proto je případná úprava na zvážení každého
majitele kola
Přeji Vám pěkný zbytek dne.
21. 11. 2021
Dobrý deň,
prosím vás, chcem sa spýtať na Sava 27,5" DECK 9.2 veľkosť 15"/S
2 149 €1 701,20 €
Použité.
V akom stave to je?
Mám 169 cm , veľkosť "S" je do 165 cm, ako odskúšať, či by to bolo dobré?
22. 11. 2021
Dobrý deň,
stav kola vám nevieme overiť, je potreba kolo vyskúšať v prípade nespokojnosti do 14 dní vrátiť.
V prípade akýchkoľvek ďalších prianí či otázok nás neváhajte kontaktovať.
Prajem Vám pekný deň
23. 06. 2021
Dobrý den, uvažuji o koupi elektrokola Sava 27,5" DECK 9.2 . Chci se zeptat, jako mi doporučíte velikost rámu, když mám 169 cm, chci ho užívat spíše v lehčím terénu a dále v jakém stavu mi kolo dorazí. Myslím tím, jestli bude smontované a seřízené, nebo ho budu muset následně dát do servisu? Děkuji, Petr
24. 06. 2021
Dobrý den,
v tomto případě doporučujeme velikost M, ikdyž je to u této výšky na hraně, můžete využít i velikost L.
Po obdržení kola je potřeba udělat následující kroky -
namontuje pedály, je třeba dávat levý pedál do levé kliky a naopak, pedály jsou označeny symboly L a P
srovná řídítka do správné polohy
namontuje sedlo, sedlovku a odrazky
V případě jakýchkoliv dalších přání či dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Přeji Vám pěkný zbytek dne.
07. 05. 2021
Dobry den,
Ekike Sava27,5 Deck 9.2 ma ako dlho a ci vyberatelnu nabijaciu bateriu.
10. 05. 2021
Dobrý deň,
ďakujeme za Váš dotaz.
Nabíjacia batéria je vyberateľná.
V prípade akýchkoľvek ďalších prianí či otázok nás neváhajte kontaktovať.
Prajem Vám pekný deň
Peter Ouzký - IQTech17. 03. 2021
Dobry den ,
Chcem sa informovat. Pokial si objedname ebike a nebude sediet je mozne ho vratit.
Ked sa ebike objedna na ICO je tiez mozne vratenia.
Dakujem za odpoved
S pozdravom Ouzky
My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.