Obnovit stránku

Diskuze k Screenshield GARMIN Fenix 5 na displej

Na této stránce najdete dotazy týkající se Screenshield GARMIN Fenix 5 na displej, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Screenshield GARMIN Fenix 5 na displej teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Screenshield GARMIN Fenix 5 na displej váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Screenshield GARMIN Fenix 5 na displej - Ochranná fólie
Screenshield GARMIN Fenix 5 na displej
Skladem > 10 ks u partnera
289,-
249,-
Koupit
Poradna 3 Recenze 4

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Prosím ušetřete si peníze a nekupujete tenhle totální šmejd. je to absolutní ztráta peněz. Fólie se nedá nalepit bez bublin a upatlani na zadní straně. Vyrobce k tomu přidá sprej a hadricek, ale zapomíná na to hlavní. Ztrhnul jsem ji asi po 5 minutách protože se na to nedalo dívat...
Tato fólie zakoupena zde na alze 23.6.2018, krabička byla přelepena modrou folii, pravděpodobně již někdo rozbaloval. Fólie měla drobné otlaky. Největší překvapení ale je, že folie není vyseklá (kolečko na display hodinek), ale pouze naznačená, lze tedy oddělit pouze celý čtverec. Musel jsem ji vystříhat ručně nůžkami...za 300,-Kč je to šmejd.
Dobrý den, lze k této folii přiobjednat aplikaci folie? Jak píše pan Eperješi, lepení této fólie je poměrně porod. Veškeré folie lepím bez problému, ale do této se mi podruhé samostatně opravdu nechce. Je to přesně jak píší zákazníci přede mnou.
P-DC1-WEB23