Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k SENCOR SIM 3000BK

Na této stránce najdete dotazy týkající se SENCOR SIM 3000BK, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu SENCOR SIM 3000BK teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k SENCOR SIM 3000BK váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
SENCOR SIM 3000BK - Výrobník ledu
SENCOR SIM 3000BK
Skladem > 5 ks
3 799,-
Koupit
Poradna a návody 2 Recenze 1
Dobrý den, mám zájem o výrobník ledu, ale absolutně s tímto spotřebičem nemám zkušenosti. Nemám to na párty ani na používání každou chvíli, ale spíš do domácnosti na časté používání. Chtěl bych se zeptat, může být výrobník neustále v provozu a nevadí, když v něm hotové ledy zůstanou dlouhou dobu (myslím přes noc a další den by se nemusely dělat nové)? Nebo se ledy musí vždy vyndat? Jestli se třeba ledy přes noc nerozmrazí (tedy jestli existuje něco na způsob mrazáku, ale pouze na ledy). Doporučili byste mi případně jiný výrobník? Snad jsou otázky pochopitelné. Předem děkuji moc za odpověď.
Q tvorí to také matné "individua" ako na obrázku - alebo "krásne priehľadné štýlové reklamné kocky" do drinkov ?
P-DC1-WEB02