Obnovit stránku

Diskuze k Sony Hi-Res WH-1000XM3, platinově stříbrná, model 2018

Na této stránce najdete dotazy týkající se Sony Hi-Res WH-1000XM3, platinově stříbrná, model 2018, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Sony Hi-Res WH-1000XM3, platinově stříbrná, model 2018 teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Sony Hi-Res WH-1000XM3, platinově stříbrná, model 2018 váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Sony Hi-Res WH-1000XM3, platinově stříbrná, model 2018 - Bezdrátová sluchátka
Sony Hi-Res WH-1000XM3, platinově stříbrná, model 2018
Na cestě > 5 ks
7 699,-
7 399,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

4.10. zasa posuniete datum toho "na ceste" na neskor ako ste to spravili dnes 26.9. alebo uz naozaj budu skladom? Dakujem vopred za odpoved.
Dobrý den, tato sluchátka si chci koupit. Nechci ale absolvovat prodlužování dodací doby, tak jak jsem se o této praktice přesvědčil u jiného produktu. Dodání 4.10. je jisté? Pokud ano, objednávám. Pokud ne, raději posečkám. Děkuji za upřímnou odpověď. Zatím o vás pěji jen a jen chválu, tak mě nezklamte :-)
Prosím, ví někdo alespoň přibližně, kdy přijde dodávka těchto sluchátek? Děkuji
Dobrý den, sluchátka mám objednané od 26.9 a stále se jen posouvá datum dodání (teď je to po třetí) Přijdou ještě letos?
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda také očekáváte dodání černé verze. Mám dojem, že ještě před pár dny jsem ji viděl na vašich stránkách. Děkuji za odpověď, Jakub
Vzhledem k tomu, že se občas dočítám o údajně zastřených výškách oproti minulé verzi, musím tato sluchátka bránit. Jedná se o nepochopení toho, že v aplikaci, která slouží k nastavení sluchátek existuje ekvalizér a u něj v nastavení funkce Clear Bass (ta funguje neustále, i když je ekvalizér off). Pokud posluchači nevyhovuje větší důraz na basy (Clear Bass je na nule), může si jej nastavit například na -5 a střední basy se podle toho poněkud potlačí. Zvuk sluchátek tedy lze pomocí EQ a Clear Bass nastavit podle chuti, jak to komu vyhovuje. Nejčistší a nejvěrnější zvuk je samozřejmě ve stavu ANC off, nicméně i s plbým odhlučněním je excelentní. Jedná se jednoznačně o nejlepší současná sluchátka s ANC.
Nemám otázku. Reaguji na prapodivná negativní hodnocení zvuku. Mám sluchátka 10 dnů a s plnou vážností říká, že pokud někomu zvuk zní jako slévající se a bez výšek, má buď prachmizerný telefon nebo je hluchý. Zvuk je naprosto excelentní, z telefonu s LDAC super extra - věrné podání, přesné basy i výšky. Kdo si chce zvuk uzpůsobit, může použít kodek SBC a nastavit si ekvalizér, jak je libo, i když tím nebudou slyšet originál. Chápu, že jsou někteří zvyklí na beats a podobné šunky a nejsou schopni rozpoznat kvalitní zvuk, ale jejich hodnocení je pak ryze subjektivní a nevěrohodné. Zvuk těchto sluchátek je minimálně na úrovni Bose QC 35II nebo Sennheiser Momentum, řekl bych, že ale o stupínek lepší. Tolik tedy ke zvuku.
Dobry den, maju tito sluchatka funkciu bluetooth Multipoint? , t.z schopnost byt pripojeny na Mobil a zarovej napr aj na PC, V pripade prichadzajuceho hovoru zacnem pocut zvuk z telefonu namiesto PC
Dobrý den, objednal jsem si černou verzi těchto sluchátek a chtěl bych je i jako dárek pro přítelkyni. Ta má však relativně malou hlavu, nevíte jak jsou tato sluchátka vhodná pro lidi s menším objemem hlavy? Vím, že nejlepší by bylo je zkusit, ale to by pak nebylo překvapení a ty moje ještě nedošli.
bude aji černá barva??
P-DC1-WEB14