Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

Diskuze k Sony MP4 16GB NW-A105L modrý

Na této stránce najdete dotazy týkající se Sony MP4 16GB NW-A105L modrý, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Sony MP4 16GB NW-A105L modrý teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Sony MP4 16GB NW-A105L modrý váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Sony MP4 16GB NW-A105L modrý - MP4 přehrávač
Sony MP4 16GB NW-A105L modrý
Poslední 2 ks
8 999,-
5 999,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý deň, môžem sa spýtať prečo je tento produkt u vás tak strašne nadcenený ? Za odpoved vopred Ďakujem (9.3.2020)
Dobrý deň, to naozaj tento prehrávač utiahne LEN 16 GB microSD kartu?? To je žalostne málo.. nemáte v tých parametroch chybu?? Druhá otázka: Aký typ batérie má tento prehrávač - LI-ION alebo LI-POL?? Tretia otázka: Má tento prehrávač zabudovaný Wi-Fi? Ďakujem.
Podporuje Tidal?Děkuji
Dobrý den, nabízíte nějaké ochranné pouzdro k tomuto přehrávači? Díky.
Podporuje Soundcloud GO+??? Protože v našem státě tato služba není k dispozici a používám Surfshark VPN na mobilu a počítači. Lze tyto dvě aplikace Surfshark VPN a Soundcloud používat i na tomto přehrávači? Děkuji předem za odpověď
Dobrý den, podporuje i základní SBC ?
S TWS špunty od Sony tedy nejde používat?
Chcel by som sa opýtať či môžem mp4 nabíjať nabijackou od telefónu lebo z počítača sa nabíja 5.5 hodiny
Dobrý den, je v pořádku, že se přehrávač celkem dost zahřívá?
dobrý den, je možné ještě do přehrávače případně stáhnout spotify? vím, že už by to asi bylo prekombinovane, ale myslím kvůli paměti. děkuji za odpověď.
P-DC1-WEB22