Obnovit stránku

Diskuze k Sony WALKMAN NWW-S413B černý

Na této stránce najdete dotazy týkající se Sony WALKMAN NWW-S413B černý, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Sony WALKMAN NWW-S413B černý teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Sony WALKMAN NWW-S413B černý váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Sony WALKMAN NWW-S413B černý - MP3 přehrávač
Sony WALKMAN NWW-S413B černý
Skladem > 5 ks
2 999,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, mám všechnu hudbu uloženou v iTunes, kde mám předplatné (legální cesta). Je nyní možnost tuto hudbu synchronizovat či jinak dostat do sluchátek? Připadá mi hodně nesmyslné, abych všechny písničky znovu (a někde nelegálně) stahoval - tyto legální se bojím, že budou proti vykopírování chráněné. Díky za odpověď.
Dobry den, koupil jsem si tato sluchatka zapojil do pc prekopiroval hudbu. Pronlem nastal ze kdyz je zapojim do pc ted tak pc na sluchatka nereaguje .
Dobrý den, je nějaký výkonostní rozdíl mezi S413 a S623? jde mi o to, jestli S623 nehrajou lépe (hlasitěji) než S413. Předem děkuji za odpověd
proč v balení není dálkové ovládání, když je uvedené v popisu ?
Dobrý den, mohli byste zde vypsat presne rozdily mezi S413 a S623? Az na moznost prehravani formatu FLAC se zdaji byt stejna.
Český návod najdu kde?
Dobrý den, potřeboval bych si objednat náhradní kloboučky do vody, největší velikost. Můžete mi poradit jak? Díky
Jak se prosím dá opatřit náhradní nabíječka?
Dobrý den, můžete mi prosím poradit, kde zakoupím pouzdro, které se zobrazuje na reklamních snímcích ? Děkuji...
Dobrý den, podle specifikace se tento model (623) liší od 625ky pouze kapacitou paměti (4 vs 16 GB), nicméně v obrázcích u tohoto modelu není zobrazen dálkový ovladač na prst. Je tedy součástí balení i tohoto modelu? Resp. je vůbec součástí balení modelu 625 (viz. předchozí diskuze). Druhý dotaz je na funkci toho ovládání. Předpokládám, že se páruje přes BT, ale dá se párovat s telefonem i se sluchátky samotnými? Tedy pokud používám sluchátka jako přehravač bez telefonu, jsem schopen je pomocí ovladače ovládat? Děkuji
P-DC1-WEB04