Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A32 4G + sklo na kameru (Case Friendly)

Na této stránce najdete dotazy týkající se Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A32 4G + sklo na kameru (Case Friendly), na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A32 4G + sklo na kameru (Case Friendly) teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A32 4G + sklo na kameru (Case Friendly) váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A32 4G + sklo na kameru (Case Friendly) - Ochranné sklo
Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A32 4G + sklo na kameru (Case Friendly)
Skladem > 10 ks
399,-
Koupit
Dobrý deň...Ako prebieha demontáž tohto skla, v prípade výmeny za nové sklo? Bolo testované zachovanie kvality fotiek po inštalácii ochranných skiel na fotoaparáty?
Dobrý den, je toto sklo plně kompatibilní se čtečkou otisků prstů v displeji?
Dobrý den, mohu se zeptat, proč je sklo stále udávané jako doporučené příslušenství k Samsungu A32, když na něj nejde nainstalovat? Jinak docela nechápu tento přístup, já sám jsem ho objednal, když jsem zjistil, že sklo je větší než telefon, tak jsem sklo ve lhůtě vrátil. Alza mi ovšem vrátila jen 1/2 částky za sklo, tedy 200,- Kč.
P-DC1-WEB13