Obnovit stránku

Diskuze k TP-LINK CPE220

Na této stránce najdete dotazy týkající se TP-LINK CPE220, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu TP-LINK CPE220 teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k TP-LINK CPE220 váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
TP-LINK CPE220 - Venkovní WiFi Access Point
TP-LINK CPE220
Skladem > 5 ks
1 549,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, mám doma v bytě wdsl modem a potřeboval bych nějakou anténou rozšířit WiFi z bytu ideálně tak 300 m z domu ven, v podstatě jen jedním směrem. Je toto zařízení vhodné? Lze tuto anténu s wdsl modemem propojit bezdrátově a dát jí např. na střechu? A na vzdáleném místě již stačí vyhledat moji WiFi a připojit se? Děkuji za odpověď
Dobrý den, má tento TP-link plnohodnotné PoE (data + napájení)? Nebo se jedná o pasivní PoE port. Jde mi o to, jestli mohu připojit přes PoE IP kameru. Děkuji!
dobrej co potřebuju dokoupi aby mi to fungovalo na 100%
dobrej mohu jít třeba ven a chytat wifi odkudkoliv, nebo musím od vlastního routru? a mohu to napájet i z power banky? Děkuji
Som na Internáte a tam máme zlý internet. preto by som sa chcel spýtať či by tento prístroj dokázal s minimálnymi strátami v centre Košíc fungovať na približne 1Km v zastavanej oblasti.
Dobrý den, je prosím součástí balení PoE napáječ? Děkuji David.
Dobrý den, je prosím součástí balení PoE napáječ? Děkuji David
Dobry den, mam router na dome na pude, prez plechovou strechu chytam spatne signal wifi uz na dvore, pergolu mam cca 30m od routeru, ale je tam i nejaka zed a dalsi strecha, pomuze mi tohle zarizeni dostat dostatecny signal na tech 30-50m i prez nejakou tu prekazku?
Dobrý den, potřebuji dostat signál cca 100 metrů na zahradu. Chápu to správně, že toto zařízení mohu umístit za okno a připojit do něj ethernet kabel a ono bude wifi signál vysílat na velkou vzdálenost a já poté v zahradě jednoduše na notebooku nebo mobilu vyhledám mezi dostupnými WIFI sítěmi právě tu mou?
Dobrý den.Toto je směrování zařízení pokud to umístím na komín bude signál před domem a dozadu nejde nic? Potřebuji pokrýt pozemek tak 100 x 100 m hlavně před domem. Kolem nejsou žádném překážky ani stromy. Bude toto zařízení stačit? Předem děkuji za odpověď. Petr K.
P-DC1-WEB02