Obnovit stránku

Diskuze k Trust GXT 232 Mantis Streaming Microphone

Na této stránce najdete dotazy týkající se Trust GXT 232 Mantis Streaming Microphone, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Trust GXT 232 Mantis Streaming Microphone teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Trust GXT 232 Mantis Streaming Microphone váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Trust GXT 232 Mantis Streaming Microphone - Mikrofon
Trust GXT 232 Mantis Streaming Microphone
Skladem > 5 ks
819,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dá sa to zapojiť do smartphónu Huawei Mate 10 lite
Je tento mikrofon kvalitní na rozpravanie v hrach? Ďakujem
Je Tento Mikrofon Kvalitní na mluvení s kamarády v hrách? např: FORTNITE
Dobrý den, Nejde mi připevnit pop filter. Když se snažím prostrčit kovovou tyčku do otvorů na šroubech, tak v otvorech překáží kousek vrchních šroubů. Jak se to dá vyřešit?
Dobrý den je tento mikrofon dobrý i na natáčení na youtube?
Dobrý den, bude fungovat mifrofon i na MacOS?
Můžu se zeptat dá se zapojit do ps4
Nemužu se rozhodnout Tento nebo BLUE Snowball Brushed Aluminium. mikrofon budu využívat na komunikaci při hrani přes Discord.
Dobrý deň, chcem sa opýtať že strémujem a chcem nejaký mikrofon do 50€ a chcem vedieť ktorý má lepší zvuk Tento https://www.alza.sk/trust-gxt-232-mantis-streaming-microphone-d5331599.htm Alebo https://www.alza.sk/connect-it-cmi-8000-bk-youmic-usb-d5312349.htm Za odpoveď Ďakujem.
Dobrý den, nejde mi připevnit Pop-Filter k té kovové tyčce.. V pop filtru je na to otvor, ve kterém je nějaký plíšek... Prostě se to tam nedá našroubovat.. prosím o radu. děkuji
P-DC1-WEB04