Obnovit stránku

Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

Diskuze k Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m

Na této stránce najdete dotazy týkající se Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m - Optický kabel
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m
Skladem > 20 ks
99,-
Koupit
Levné varianty Poradna a návody 1 Recenze 1
Dobrý deň, potrebujem zapojiť optický kábel do "zásuvky" v stene a druhý koniec do wi-fi routera. Mám tam kábel, ale potrebujem presunúť router, cca o 6 metrov. Prosím poraďte mi aký kábel a s akými koncovkami. Moc ďakujem. Marián

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB17