Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Diskuze k Vention 2x 3.5mm (M) to 4-Pole 3.5mm (F) Stereo Splitter Cable 0.3M Black Metal Type

Na této stránce najdete dotazy týkající se Vention 2x 3.5mm (M) to 4-Pole 3.5mm (F) Stereo Splitter Cable 0.3M Black Metal Type, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Vention 2x 3.5mm (M) to 4-Pole 3.5mm (F) Stereo Splitter Cable 0.3M Black Metal Type teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Vention 2x 3.5mm (M) to 4-Pole 3.5mm (F) Stereo Splitter Cable 0.3M Black Metal Type váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Vention 2x 3.5mm (M) to 4-Pole 3.5mm (F) Stereo Splitter Cable 0.3M Black Metal Type - Redukce
Vention 2x 3.5mm (M) to 4-Pole 3.5mm (F) Stereo Splitter Cable 0.3M Black Metal Type
Skladem > 10 ks
129,-
Koupit
Poradna a návody 7
Hi, does it work with iPhone earphones?
Zdravím, jaký jeký je prosím rozdíl mezi touto redukcí a takřka totožnou https://www.alza.cz/vention-2x-3-5mm-male-to-3-5mm-female-audio-cable-0-3m-black-abs-type-d5827587.htm ? Děkuji
Dobrý den, mám dotaz ohledně toho, když připojím jeden jack do mobilu jestli bude přenášet zvuk i mikrofon z mobilu. Druhý bych připojil do ovladače od xboxu pro přenos zvuku a do samice sluchátka bude to fungovat? děkuji za odpověď.
Je zapojení OMTP nebo CTIA ? Děkuji
Dobrý den, je možný sehnat u vás podobnou redukci, ale aspoň ve velikosti 1m? Konkrétně mi jde o redukci, která je u sluchátek HyperX Cloud I (tu originální překousal králík). Děkuji
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať: 4 - Pole Female časť kábla je typu TRRS (tzn. je schopná preniesť aj audio, aj mikrofón)? Vopred ďakujem za odpoveď.
Když to budu používat s s další redukcí na dva jacky s USB ke hraní budou mě spoluhráči slyšet dobře a čistě bez jakéhokoli šumu? Pokud by to šlo mohli by jste mi doporučit i jiné zboží stejného tipu?
P-DC1-WEB12