Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Diskuze k Vention Mini DisplayPort to DisplayPort (DP) Cable 2m Black

Na této stránce najdete dotazy týkající se Vention Mini DisplayPort to DisplayPort (DP) Cable 2m Black, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Vention Mini DisplayPort to DisplayPort (DP) Cable 2m Black teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Vention Mini DisplayPort to DisplayPort (DP) Cable 2m Black váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Vention Mini DisplayPort to DisplayPort (DP) Cable 2m Black - Video kabel
Vention Mini DisplayPort to DisplayPort (DP) Cable 2m Black
Posledních 20 ks
239,-
159,-
Koupit
Poradna 10 Recenze 5

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

O jakou jde verzi displayportu aby bylo patrné co to umí? Podporuje tedy 4k@60hz nebo ne?
Tiež by som sa rád opýtal na podporu 4K@60Hz vďaka
O jakou jde verzi displayportu aby bylo patrné co to umí? Podporuje tedy 4k@60hz nebo ne? Jediný podstatný údaj potřebný pro výběr kabelu vám tu chybí..
Dobry den, O ktoru verziu display portu sa jedna? Dakujem
mam grafickou kartu, ktera ma 2 mini display porty a 1x hdmi. Je ten mini displayport srovnatelny s klasickym displayportem? Mohu plnohodnotne pomoci 2 techto kabelu propojit grafiku s 2 monitory a 3 pres hdmi?
Dobrý den, Podporuje to 1440p/144hz ? Děkuji
Dobrý den. Rád bych upozornil, že na šestém ilustračním obrázku nesedí nesedí porty. Mini DP na kabelu je označen správně, nicméně je postaven v pozici "zasuňte sem" proti FireWire, který není kompatibilní, a na detailu vedoucím od tohoto FireWire je zachycen RJ45 konektor, který taktéž není kompatibilní, označený jako Thunderbolt, který je správně. Nejde o problém, je to spíše trapné, než zavádějící. Krásný den.
Dobrý den, tento kabel se mi líbí, ale chtěl bych se ještě přeptat, jestli to podporuje 240hz?
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda tento kabel podporuje 1440p při 144hz. Děkuji
Takže vzhledem k zmatenosti zaměstnanců Alzy bych velice rád jednoznačnou odpověď. Chci si koupit Samsung Odyssey G9 bude tento kabel přenášet obraz na 240 Hz ? Jaká to je tedy verze DP 1.2 jak je v popisu nebo jak píši Vaší zaměstnanci 1.4 ? Jinak mini DP by byl zapojen do GeForce RTX 2070 Super with Max-Q aby náhodou někdo nenapsal, že nezná GPU a tak nemůže odpovědět.
P-DC1-WEB17