Obnovit stránku

Diskuze k Verbatim Store 'n' Go PinStripe 32GB

Na této stránce najdete dotazy týkající se Verbatim Store 'n' Go PinStripe 32GB, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Verbatim Store 'n' Go PinStripe 32GB teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Verbatim Store 'n' Go PinStripe 32GB váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Verbatim Store 'n' Go PinStripe 32GB - Flash disk
Verbatim Store 'n' Go PinStripe 32GB
Na objednávku do 7 dnů
199,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Zajímalo by mne, proč je u tohoto zboží omezení k nákupu max. 5 ks, když zde máte uvedeno, že skladem je více než 10ks.
Je možné na toto nahrát soubor o velikosti třeba 8GB nebo se to kvůli formátování musí rozdělit na menší?
Dobrý den, nahoře u obrázku máte napsáno 32GB, 2.0, čtení 20GB/s, zápis 10 MB/s. Dole v popisu, je již jen č.10/z.4 MB, která hodnota platí? Potřebuji k satelitu Happybox One dle navodu 2.0, zapis 20MB/s, bude to stačit na nahrávání?Děkuji za odpověď.
Dobrý den muj flashdisk je chráňen proti zápisu zkoušel jsem diskpart nefunguje zkoušel jsem i regedit táke nic už si s tim nevim rady formatovat to nechci mam tam data o velikosti 110 GB a nemužu si dovolit o ně přijít. Flashdisk je Verbatin 128GB
Dobrý den, disk začal ve WIN10 hlásit, že je chráněn proti zápisu. Opravdu nelze zapisovat ani mazat. Jak toto odblokovat a zápis povolit?
P-DC1-WEB03