Obnovit stránku

Diskuze k WD 2.5" My Passport 4TB žlutý

Na této stránce najdete dotazy týkající se WD 2.5" My Passport 4TB žlutý, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu WD 2.5" My Passport 4TB žlutý teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k WD 2.5" My Passport 4TB žlutý váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
WD 2.5" My Passport 4TB žlutý - Externí disk
WD 2.5" My Passport 4TB žlutý
Prodej skončil

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi tímto diskem a diskem skupiny "elements" a je nějaký funkční rozdíl ve změně designu my passport disků, které předtím byly menší (velikostně). Děkuji.
Dobrý deň, prosim vas aka je rychlost citania a zapisu tohto HDD?
Je k tomu v krabici nějaký kabel, nebo musím dokoupit?
Dobrý den, nedávno jsem si zakoupila tento HD, po připojení k TV se sice v nabídce disk zobrazí, ale nenačte videosoubory, které jsou na něm nahrané. Můžete mi prosím poradit, co s tím? Děkuji
Dobry den, ake otacky ma tento disk ?
https://www.alza.cz/port-designs-colorado-2-5-zelene-d3753230.htm Dobrý den, bude tento obal pasovat na tento disk? Děkuji.
Zdravím, půjde mi tento disk k Xbox One S? myslím tím na hry, a aplikace. děkuji
Proč je cena nastavena tak vysoko, když vyšel už novější model a i tenhle předtím (1tb) stál 50 dolarů což je přibližně 1100kč?
Dobrý den, chci se zeptat mám několik disků WD My Passport 1Tb a novou smrt tv Samsung, Disky to bez problémů načte zobrazí se soubory, ale už je to nepřehraje u většiny to píše něco opravě či podpoře, ale část soubourů to přehraje? nevíte v čem je problém se starým Samsungem to pracovalo dobře, když se soubory načetly stejně tak na satelitu, který používám pro přehrávání, když to na tv nejde. Chci si koupit tenhle disk s nějaké multimediální centrum poradíte mě které bezproblémů tyhle disky přehraje?
Je možno tento disk připojit k Macovi? Existuje specialni verze pro MAC, ale rad bych ho používal i na PC.
WEB7