Obnovit stránku
Pro výdej již objednaného zboží jsou naše pobočky otevřeny. Přečtěte si aktuální doporučení k nákupu.
Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Ze všech sil pracujeme na včasném doručení objednávek. Děkujeme za pochopení.

Diskuze k Xbox One X - Metro Trilogy Bundle

Na této stránce najdete dotazy týkající se Xbox One X - Metro Trilogy Bundle, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Xbox One X - Metro Trilogy Bundle teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Xbox One X - Metro Trilogy Bundle váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Xbox One X - Metro Trilogy Bundle - Herní konzole
Xbox One X - Metro Trilogy Bundle
Prodej skončil

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Podporuje xbox one x i virtuální realitu jako například ps4
Ako to kúpiť na splátky ?
Dobrý deň. Asi stále omielaná otázka ale k bundlu Xbox One X – Metro Trilogy Bundle, sú dodávané hry vo forme kľúča (digitálna licencia) alebo fyzické média? Na obrázku krabice vyzerá že by mohlo ísť o fyzické média...?
Prosím Vás dá s k tomuto Xboxu dokúpiť aj kinect?? Ďakujem
Dobrý deň, je možné Xbox One X používať s monitorom BenQ XL2420Z? Ide o tento monitor https://www.alza.sk/24-benq-xl2420z-d601842.htm
Hra se mi stáhne a nainstaluje, po zadání přiloženého líc. klíče z internetu,takhle to funguje? Je možné ji nainstalovat do naší druhé konzole, aniž bych ji instaloval do této? (první instalace) diky
Dobrý deň, ak chcem tovar vrátiť do 14 dní, budete potrebovať krabicu, ktorá bola dodaná s produktom?
můžu do nejdat CD
Dobrý den. Koupil jsem si tento Xbox s hrou gears 5. Jak je možné, že hru nejde po 3 měsících hrát? Nikde v popisu nepíšete, že hra, potažmo klíč ke hře má omezenou platnost..
WEB17