Obnovit stránku

Diskuze k Xbox Series X + Halo Infinite

Na této stránce najdete dotazy týkající se Xbox Series X + Halo Infinite, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Xbox Series X + Halo Infinite teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Xbox Series X + Halo Infinite váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Xbox Series X + Halo Infinite - Herní konzole
Xbox Series X + Halo Infinite
Prodej skončil
Příslušenství Poradna a návody 394 Recenze 236
myslím si že xbox serie x nastaví laťku hodně vysokou co do výkonu se týče i když se každý ohání u PS že má hromadu exkluzivních her no a? k čemu to je ja hraju svých pár oblibenych her ktere jsou i pro PS a hlavně mě zajímá
Urobí mi kafe?
půjdou starší hry na nový xbox jako to bylo u minulé generace ?
Dobry den, jaky je klic k vydeji objednavek? Nekteri uzivatele maji vydanou objednavku ac udelali objednavku koncem mesice a ma objednavka z 20.10. zpracovana neni. Dekuji predem
Milá Alzo, dokáže se tu někdo oficiálně vyjádřit? Protože momentálně mi připadá, že tam dělá banda idiotů.. Nejdřív na můj dotaz dostanu odpověď, že moje objednávka bude zítra expedována na pobočku do Mladé Boleslavi, po dalším dotazu jsem se dočkal omluvy s tím, že se jednalo o špatnou objednávku a že má objednávka bude doručována na správnou pobočku a teď před pár minutami mi přijde další odpověď "Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o předobjednávky herní honzole. Ohledně potvrzování informací o datumu dodání zboží Vás budeme informovat hned jakmile obdržíme oficiální potvrzení od dodavatele." Tak děláte si z nás lidí s prominutím prdel?!
Tak to by me fakt zajimalo, jaky klic Alza pouziva k vyrizovani objednavek. Kolega objednal 3.11. na pobocku bez zaplaceni predem a vcera si ji vyzvednul. Muze se k tomu prosim nekdo vyjadrit? Dekuji.
Zdravím, jakej tam máte bordel?! Přišel mi email že 9.11. dáte vědět bližší info ohledně naskladnění a zda se na mě dostane, samozřejmě je 9.11 půl 9 večer a žádnej email nedošel.
Som zvedavý aký email dostaneme dnes :D
Obdivuji, to jako opravdu vážně, tu partu lidí, popř toho jediného člověka, který odpovídá na 98% zbytečných otázek typu půjde tam hrát to a to a půjde připojit to a tamto 😂😂 každý, opravdu každý, máte internet, tak co se trochu snažit a dohledat to co potřebujete...... Pokud i přesto tápete,stačí vytočit číslo na podporu MS, oddělení xbox... a tam se dozvíte i počet a druh, použitých šroubků Šťastný lov.. 😁
Hello, If I ordered Xbox Series X last week on 17.11, will I get it in December this year? Thank you.

Zkuste naše cookies

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci reklamy a obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a dalších údajů vč. jejich předání pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB21