Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Diskuze k Xerox B210DNI

Na této stránce najdete dotazy týkající se Xerox B210DNI, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Xerox B210DNI teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Xerox B210DNI váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Xerox B210DNI - Laserová tiskárna
Xerox B210DNI
Skladem > 5 ks
3 490,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobry den. Ma skutocne funkciu kopirky a scannera? Pretoze citujem Vas popis:"Protože je tiskárna Xerox pojata jako multifunkční zařízení, zastane práci kopírky i spolehlivého skeneru." Henry
Dobrý den, zajímala by mě cena náhradních náplní a případně cena náhradního válce. Ani jednu z položek jsem v seznamu příslušenství nenašel.
Dobrý den, při každém spuštění tiskne tiskárna nějaký report o konfiguraci. Lze to odstranit?
Dobrý den, koupil jsem si tuto tiskárnu na základě vašich údajů kde je uvedeno, že tiskárna má funkci skeneru. Tuto funkci jsem neobjevil a ani na stránkách výrobce jsem nenašel odpovídající software který by tuto funkci umožňoval. O jakém software to v odpovědi na první otázku mluvíte?
Dobrý den. Je uvedený rozměr hloubky správný?
Dobrý den, jaká je kapacita toneru v tiskárně? 3000 stran?
Dobrý den, má tato tiskárne spotřební materiál (drum, tonery) kompatibilní s řadou phaser 3260 ze které vychází?
Dobrý den, jak zrušit tisk zkušební stránky, která se tiskne vždy zapnutí??
Dobry den, tlaciaren som vyhladal po vyfiltrovanie tlaciarni s automatickou obojstrannou tlacou. V popise ale pisete, ze podporuje rucnu obojstrannu tlac. Ako to teda je? Podporuje automaticku obojstrannu tlac alebo rucnu?
P-DC1-WEB13