Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Diskuze k Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro

Na této stránce najdete dotazy týkající se Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro - IP kamera
Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro
Na cestě > 5 ks
1 229,-
Koupit

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

jde se připojit ke kameře na její rtsp steam z lokální sítě?
Bude i tento typ dodáván bez napájecího zdroje?
aká je dĺžka pribaleného napájacieho kábla? a takisto mám otázku ohľadom nápajacieho zdroja - je súčasťou balenia?
Zdravím, ktorá kamera má kvalitnejší videozáznam (ale i vôbec systém). Táto Xiaomi, alebo Reolink https://www.alza.sk/reolink-rlc-520-5mp-d5872004.htm ? Reolink má lepšie rozlíšenie, ale Xiaomi lepšiu svetelnosť F...
Jde tato kamera připevnit na strop ?
Dobrý den. Detekce pohybu detekuje jakýkoliv pohyb v obraze, nebo dokáže rozlišit osoby?
dobry vecer je mozne upravovat hlasitost zvuku kt. vychadza z kamery? Zial ked sa z mobilu komunukuje tak kamera hrozne "huci"
Dobrý den, zakoupil jsem kameru Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro. Mám několik základních dotazů k nahrávání: 1/ Jakým způsobem nastavím ukládání záběrů na paměťovou kartu? Teď se vše ukládá pouze do telefonu. 2/ Pokud zapnu manuálně nahrávání v aplikaci telefonu a následně z aplikace odejdu nebo nejsem na wifi/nepoužívám mobilní data, nahrávání se ihned automaticky ukončí. Je to standardní funkčnost, tj. musím vždy mít aplikaci při nahrávání na obrazovce mobilu? 3/ Jak nastavit nahrávání v určitém časovém intervalu? Použil jsem Home Surveillance Assistant a v daném časovém intervalu se nahrávání nespustilo. Počítá se vůbec s tím, že by kamera nahrávala nepřetržitě? Pokud ano, jaká je spotřeba mobilních dat za jeden celý den nahrávání? Předem děkuji za odpověď S pozdravem Jiří Hejl
Dobrý den. Bude tato kamera fungovat i bez wifi? V případě že ne, tak můžete mi poradit alternativu? Sháním kameru, která ukládá data na SD kartu, aktivuje nahrávání detekcí pohybu a hlavně je nezávislá na wifi síti. Děkuji za pomoc.
Dobry den, prosim Vas, je mozne na tejto kamere v realnom case sledovat obraz prostrednictvom aplikaciet v telefone aj v postredi, kde nie je pokrytie wifi signalom ? Teda napr. na chate bez wifi pouzivat, ako babysitter nasledovanie deti ? Dakujem, pozdravujem Peter.
P-DC1-WEB04