Obnovit stránku

Diskuze k Xiaomi Redmi 7 LTE 64GB černá

Na této stránce najdete dotazy týkající se Xiaomi Redmi 7 LTE 64GB černá, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Xiaomi Redmi 7 LTE 64GB černá teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Xiaomi Redmi 7 LTE 64GB černá váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Xiaomi Redmi 7 LTE 64GB černá - Mobilní telefon
Xiaomi Redmi 7 LTE 64GB černá
Prodej skončil

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Podle specifikace na čínských stránkách NEMÁ navigaci GALILEO
Bude verze i s 4 GB pamětí?? Díky
Potíže s navigací Po prvním spuštění a první test navigace byl v pořádku. Druhý den se ale začal ztrácet signál navigace. Zápis dat z GNSS (všechny platformy) přestaly dávat data, navigace fungovala jen při zapnutém displeji. Žádný zámek obrazovky nemám aktivní, mobil je bez hesla ani odemykání není aktivní Zatím nechci dělat reset do továrního nastavení Nevíte někdo co to je?
Dobrý den, 1) kdy je prosím možné očekávat dostupnost mobilního telefonu Xiaomi Redmi 7 LTE 64GB červená (prod. číslo: 22375). 2) Bude součástí červené verze dárek v podobě fitness náramku Xiaomi Mi Band 3, tak jako u černé a modré verze? Předem děkuji za odpověď
Zdravím, dokáže analogový i digitální obraz? Jde mi o to jestli když ho připojím k projektoru s redukcí micro USB/VGA jestli dokáže přenést obraz do projektoru který umí přijmout pouze analogový obraz. Diky
Proč nemůžu koupit normálně online ale musim mit alza premium??
co znamená Dual SIM + karta ?
Dobrý den. Je u tohoto telefonu o tolik horší displej, než u Redmi Note 7, tak že by se na to nedalo koukat? Nebo je to pro běžného uživatele ok? A ještě dotaz...dá se použít stejný obal nebo pouzdro jak na Redmi 7, tak na Redmi Note 7? Děkuji.
WEB19