Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Diskuze k Zoner Photo Studio 17 – úpravy snímků a postupy pro začínající i zkušené uživatele

Na této stránce najdete dotazy týkající se Zoner Photo Studio 17 – úpravy snímků a postupy pro začínající i zkušené uživatele, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Zoner Photo Studio 17 – úpravy snímků a postupy pro začínající i zkušené uživatele teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Zoner Photo Studio 17 – úpravy snímků a postupy pro začínající i zkušené uživatele váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.
Zoner Photo Studio 17 – úpravy snímků a postupy pro začínající i zkušené uživatele - Pavel Kristián
Zoner Photo Studio 17 – úpravy snímků a postupy pro začínající i zkušené uživatele
Ihned ke čtení
179,-
Koupit
Poradna 3

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

K pořízenému Notebooku jsem dostal licenci zdarma - registrace na ZONER nezná sériové číslo, odkazy ke stažení jsem nenašel Prosím o návod, jak postupovat ( kde je chyba)
Dobrý den, koupil jsem si Lenovo miix 700 a dostal jsem bezplatně licenci na Zoner photo studio 17. Po instalaci Zoner photo studio jsem chtěl napsat licenční číslo, ale nebylo správné. četl jsem předchozí stejný dotaz, ale nechápu odpověď. Proto bych chtěl poprosit o vysvětlení této nefunkčnosti. Předem děkuji.
zoner zadarmo se neda stahnout!! zkopiruje se licencni číslo a pak nic ani na strance zoneru není odkaz na stazeni ..pouze pokyn k platbe za 5 licenci! co je to za trik???
P-DC1-WEB12