Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

29 499 Kč
24 379 Kč bez DPH

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Kompaktní skládací dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo s nekompromisní kvalitou záznamu a 3× delší výdrží

Špičkový dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo s vestavěnou kamerou skrývá ve svém kompaktním těle nejmodernější technologie a pokročilé funkce, díky kterým zaznamenáte dechberoucí záběry v detailním 4K/60p rozlišení s bohatými možnostmi kreativních režimů. Zaznamenejte profesionální videa díky podpoře HDR a barevného profilu D-Cinelike, který uchová více informací pro následnou postprodukci. Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo dosahuje maximální rychlosti 68 km/hod a na jedno nabití baterie vydrží ve vzduchu až 34 minut. Součástí balení je kamera, dálkový ovladač, 3 baterie s nabíječkou, sada ND filtrů, 6 párů vrtulí a přenosná brašna.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Snímač s rozlišením 48 Mpx

Špičkový snímač CMOS zvládne kromě nahrávání 4K videa i zachytit působivé fotografie v neuvěřitelném rozlišení 48 Mpx. Díky tomu může dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo zobrazit živé a dokonale ostré detaily i při maximálním přiblížení obrázku.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

DJI Mavic Air s funkcí SmartPhoto

Funkce SmartPhoto kombinuje inteligentní rozeznávání scén s technologiemi HyperLight a HDR, díky čemuž pořídíte perfektně jasné snímky bez šumu za každé situace. Dron DJI Mavic Air dokáže rozeznat 5 typů scén - západ slunce, nebe, tráva, sníh a stromy.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Nahrávání videa s podporu HDR

Výkonný obrazový snímač Quad Bayer dokáže zaznamenat snímky s různým nastavením úrovní expozice pro precizní zachycení detailů ve světlých a tmavých oblastech. Kombinací snímků je posléze vytvořen barevně vyvážený obraz s vysokým dynamickým rozsahem. HDR režim je podporován u fotografií, videa i panoramatických snímků.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Inteligentní režimy FocusTrack v DJI Mavic Air

Kvadrokoptéra DJI Mavic Air disponuje několika inteligentními sledovacími režimy FocusTrack, které posunou vaše záběry na novou úroveň. V režimu Spotlight 2.0 stačí označit objekt, jehož pohyb bude dron automaticky sledovat.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

DJI Mavic Air s detekcí pohybu ActiveTrack 3.0

Dron DJI Mavic Air s vylepšenou funkcí vyhledávání trasy a rychlejší predikcí trajektorie udrží vybraný objekt vždy ve středu záběru, aniž by bylo jeho sledování přerušeno při zakrytí stromem či jinými překážkami.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Vylepšená technologie POI 3.0

Technologie POI 3.0 vylepšuje předchozí verzi POI 2.0 zejména v rozpoznávání plochých povrchů. Díky tomu dokáže dron dynamicky sledovat objekty, jako jsou lidé, auta a lodě.

Mavic Air 2 Fly More Combo je dodáván s dálkovým ovladačem

Součástí sady je také nově navržený dálkový ovladač bez viditelných antén, který nabízí ergonomický design pro pohodlnější uchopení a dlouhou životnost baterie až 240 minut. Ovladač je vybaven inovativní svorkou pro rychlé a snadné připojení chytrého telefonu. Díky pokročilé technologii OccuSync 2.0 je zajištěna bezproblémová komunikace mezi dronem Mavic Air 2 Fly More Combo a ovladačem až na vzdálenost 10 kilometrů.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Kreativní úpravy času o pohybu

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo podporuje funkci 8K Hyperlapse, která vám umožní zkřivit čas a prostor pro záznam ohromujících záběrů bez následné postprodukce. Vybírat můžete z kreativních režimů Free, Circle, Course Lock a Waypoint.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Automatické scénáře

Vytvořte profesionální filmové videoklipy díky předefinovaným šablonám QuickShots. Stačí pár klepnutí a během chvilky naplánujete komplikovanou leteckou trasu pro zachycení úžasných záběrů, které povýší vaši tvorbu na nový level.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

DJI Mavic Air s technologií OcuSync 2.0

Komunikační technologie OcuSync 2.0 umožní přenos signálu až na vzdálenost 10 km, díky čemuž je zajištěn stabilní živý přenos ve Full HD rozlišení přímo z kamery dronu. DJI Mavic Air navíc podporuje dvoufrekvenční komunikaci 2,4 / 5,8 GHz s automatickým přepínáním v reálném čase.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Spolehlivý navigační systém APAS 3.0

Advanced Pilot Assistance Systems (APAS) 3.0 využívá pokročilé mapovací technologie pro plynulé sledování a bezpečnější vyhýbání se překážkám i ve složitém terénu. Oproti předchozím generacím je automatické plánování letu a pohyb v terénu mnohem bezpečnější a spolehlivější.

Mobilní aplikace DJI Fly s integrovaným video editorem

Své nahrávky můžete vyšperkovat v intuitivní mobilní aplikaci DJI Fly, která nabízí integrovaný editor videí s řadou přednastavených profesionálních šablon. Videa lze doplnit o hudbu, efekty či kreativní filtry a s výsledkem se pochlubit na sociálních sítích. Zážitky s DJI Mavic Air 2 Fly More Combo tak budou zdokumentovány na špičkové úrovni.


Obsah balení dronu DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

 • Mavic Air 2
 • Vysílač 2,4/5,8 GHz
 • 3× baterie 3 500 mAh
 • Nabíječka 220V
 • Vrtule (6 párů)
 • Připojovací kabel USB-C
 • Připojovací kabel Lightning
 • Připojovací kabel Micro USB
 • Kryt závěsu
 • Kabel USB/USB-C
 • Náhradní kniply
 • Sada ND filtrů (ND16, ND64, ND256)
 • Nabíjecí HUB pro 3 baterie
 • Adaptér baterie
 • Přepravní taška přes rameno

Parametry a specifikace

Vybavení

Ovládání ovladačem
Doba provozu 34 min
Typ Kvadrokoptéra
Max. rozlišení videa 4K (4096×2160)

Hmotnost

Hmotnost 570 g

Pokročilé

Doba provozu 34 min
Funkce GPS, online přenos, skládání, autopřistání, detekce překážek, stabilizace obrazu, otáčecí kamera, autonomní let, sledování objektů
Maximální rychlost 68,4 km/h
Dosah přenosu 6 km

Paměť

Vnitřní paměť 8 GB
Slot na paměťovou kartu Ano
Max. velikost SD karty 256 GB

Napájení

Baterie součástí balení Model i dálkové ovládání
Počet baterií modelu 3 ks
Typ baterie modelu Li-Pol

Rozměry

Šířka 183 mm
Výška 77 mm
Hloubka 253 mm

Obsah balení

Obsah balení model , nabíječ , ovladač , vestavěná kamera , baterie , Přenosná taška

Kategorie

Kategorie A3
Kód:  DJI20041
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  CP.MA.00000169.01
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB24